Domů » Články » Balík Office Suite upraven pro Windows Mobile 5.0 (Smartphone)

Balík Office Suite upraven pro Windows Mobile 5.0 (Smartphone)

-S příchodem operačního systému Windows Mobile 6 Standard mohou majitelé smartphone telefonů prohlížet a editovat dokumenty MS Office. Ve starších WM5.0 pro smartphone telefony tento balík aplikací chyběl, na serveru PPCGeeks se však objevila upravená verze Office právě pro Windows Mobile 5.0. Vzhledem k tomu, že WM6 využívají modifikované jádro WM5.0, nebyla prý portace až tak složitá.

Před instalací balíku Office Suite na váš smartphone se ujistěte, zda máte nainstalované rozhraní .NET Compact Framework 2.0. Podle informací od autorů portace se nyní chystají upravit aplikaci Windows Live; vyhledávání prý funkční nebude, ale IM MSN klient ano.

Office Suite pro Windows Mobile 5.0 smartphone naleznete na PPCGeeks.com.

- -

Zdroj: MSmobiles

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. To sa podarilo Musim to vyskusat. Mimochodom nevie niekto ako sa im podarilo dosiahnut ten iconbar na tom screenshote?

  2. Nevíte někdo, je to jen pro PPC a nebo to běží i na smartphonech?

  3. Tohle je jen pro smartphony, Pocket PC balík Office obsahují standardně

  4. Ten Windows Live je super!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).