Domů » Bleskovky » Babička měla důvod se radovat: K Vánocům nedostala iPhone (video)

Babička měla důvod se radovat: K Vánocům nedostala iPhone (video)

Většině návštěvníků našich stránek by jistě udělal nový iPhone pod stromečkem radost, ale najdou se tací, kterým by takový dar přidělal vrásky na čele, a nyní nehovoříme o zapřisáhlých uživatelích konkurenčních platforem. V následujícím videu se můžete podívat, jak obrovský kámen spadl ze srdce babičce, která pod stromečkem našla krabičku od nového iPhone, ale ten v ní „naštěstí“ nebyl.

„Děláte si ze mě legraci? S tím nejsem schopná se vypořádat,“ reagovala babička, když uviděla bílou krabičku s logem Apple. Když ji následně vnuk upozornil, že se do svého nového telefonu může zakousnout, odvětila: „Díky bohu!“ Nový iPhone nebo jakýkoliv jiný smartphone evidentně není dárek pro každého, ačkoliv většina z nás by jistě nesouhlasila.

Malý kvíz na závěr: Poznáte, jaký čokoládový telefon babička dostala?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

  1. Tomáš (neregistrovaný)

    Řekl bych Siemens C25, ale asi nějaká slim verze :-)

  2. Z babičky a jejích dlouhých nehtů mě poněkud běhá mráz po zádech. Jinak trochu trapný okamžik nastal, když se jí někdo zeptal, jestli si ho nemůže strčit do pusy :)

  3. Lofwyr (neregistrovaný)

    Čokophone :-D Proč ne

  4. Radim Stehlík

    akorát by jste měli dát odkaz i na to, jak dostala PS4 a další. je to víc videí, evidentně nějaká připravená sranda

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).