Domů » Články » Audiománie na Smarty: Happy Friday přináší sluchátka a repráky se slevou

Audiománie na Smarty: Happy Friday přináší sluchátka a repráky se slevou

Ať už máte špatný den nebo jste zcela bez energie, hudba vám vždycky dodá ty správné vibrace pro zlepšení nálady. I my jsme se nechali unést a vybrali pro vás ta nejoblíbenější sluchátka a repráky na Smarty.

smarty audiomanie

Všem audiofilům můžeme doporučit sluchátka od světoznámé značky Marshall. Vylepšené reproduktory sluchátek Major III Bluetooth přináší ještě kvalitnější zvuk oproti předchozí generaci. Dnes je na Smarty koupíte pouze za 2 490 Kč.

U sluchátek přes hlavu ještě zůstaneme. Světoznámý DJ Kygo vám přináší náhlavní sluchátka KYGO A4/300 nebo větší KYGO A9/600, která nabídnou komfort, styl a skvělý zvuk. K dispozici jsou ve vínové, tmavě zelené, černé či bílé barvě. KYGO A4/300 získáte za 1 690 Kč a A9/600 za 3 390 Kč.

Pokud jste spíše zastáncem špuntových sluchátek, slevu 13 % dostala sluchátka Samsung Galaxy Buds v bílé nebo žluté barvě. Vyjdou vás na 3 490 Kč. Miniaturní bezdrátová sluchátka Celly Twins Active True Wireless nabídnou za cenu 1 690 Kč integrovaný mikrofon, praktické ovládání, dobíjecí pouzdro a 3 hodinovou výdrž baterie.

Protože hudba není pouze pro dospělé, přinášíme vám také dětská sluchátka značky Tribe se slevou až 30 %. Ta jsou oděna v designu slavných Marvel a DC komiksů, série Star Wars nebo roztomilých mimoňů. K dispozici jsou do uší nebo přes hlavu již od 349 Kč.

Pro hlasité přehrávání vašich oblíbených songů jsou tu bezdrátové reproduktory. Pro nenáročné je tu Niceboy RAZE mini za 390 Kč nebo LAMAX Street ST-1 za 699 Kč. Náročnějším posluchačům doporučujeme Bose Soundlink Micro nebo Bose SoundLink Revolve již od 2 790 Kč.

Celou nabídku pro hudební fajnšmekry najdete ZDE.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.