Domů » Články » AquaForce: Podmořská adventura pro PocketPC

AquaForce: Podmořská adventura pro PocketPC

SmartCell TechVývojářské studio SmartCell Tech dnes vydalo novou adventuru s názvem AquaForce. Jedná se o hru, která se odehrává v podmořském světe (konečně nějaký originální nápad) a ve které máte za úkol zvítězit v závodě, který je veden proti robotům a hlavnímu bossovi celé hry – Plutovi (ne ten z VyVolených smile).

Hra by podle slov výrobců měla nabízet velmi pěkný příběh, sedm velkých levelů, kde na vás v každém číhá jeden boss. Spousty typů nepřátelských robotů, několik typů zbraní a pro zpestření i bonusové věci. Z obrázků je jasné, že hra nikterak nezaostává ani po grafické stránce, nechybí tak realistické efekty podmořského světa včetně různých otřesů a záblesků. AquaForce nabízí tři možnosti obtížnosti a nechybí ani nastavení přemapování kláves. Bohužel jsem tuto hru nemohl vyzkoušet, jelikož momentálně nemám na čem smile.

Demoverzi hry pro PPC, která má 11MB můžete stahovat z tohoto odkazu. Plnou verzi je možné za 20$ zakoupit na Handango.com. Další informace naleznete na webu výrobce.

Screenshoty ze hry:
1 2

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. glogloman (neregistrovaný)

    Tak jsem dohrál „nezaregistrovanou“ verzi (to demo je plná verze s možností registrace..).. neboli 1. level ze 7 (počet sem odvodil podle souborů ve složce hry..) a musím říct, že grafika je opravdu mooooooc pěkná, ale nevim proč to chce 11MB..!!! na takovou velikost se mi ta hra zdá celkem krátká.. ale kdo ví co čeká v dalších levlech..

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *