Domů » Bleskovky » Apple údajně plánuje ukončit službu Beats Music

Apple údajně plánuje ukončit službu Beats Music

V květnu jsme vás informovali, že kalifornský gigant Apple koupil za 3 miliardy dolarů společnost Beats založenou rapperem Dr. Dre. Až na demonstrativní telefonát mezi Timem Cookem a Dr. Dre během WWDC 2014 jsme toho příliš o změnách pod novým vedením neslyšeli, nyní se ovšem objevují informace, že Apple provudí „čistku“ a plánuje nejspíše zastavit vývoj streamovací služby Beats Music.

Samotná společnost Apple sice spekulace negovala, tato informace se ale objevuje stále z více údajně důvěryhodných zdrojů přímo v Apple. Vzhledem k oficiálnímu popření se dá taktéž spekulovat o tom, že Beats Music skončí pouze jako značka, ale samotnou službu Apple nějakým způsobem integruje například do iTunes. Konec konců tento postup je celkem běžný, viz značka Nokia, která postupně mizí z povrchu zemského po odkoupení finské společnosti Microsoftem. Uvidíme jak to s Beats Music nakonec dopadne a jakým způsobem Apple zapojí audio techniku Beats do svého repertoáru.

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

5 komentářů

  1. Tomu sa povie Rebranding po Applovsky ! Kúpiť fungujúcu službu a zničiť ju.

    • Dělají to tak všichni – nejvíc Google, ale i Facebook už se postaral o slušně velký hřbitov nadějných projektů.

    • fungujuca sluzba na okraji zaujimu v porovnani s konkurenciou? treba cistit zbytocnosti a nahradzat ich novymi…pruiczhadza doba streamovania, teda niekde uz davno je a apple si to uvedomuje, ale je jasne ze cudziu neuspesnu sluzbu nechce, tak ju zrusi a vypusti nieco s cim bude stopercentne ztotozneny..a kedy to bude ti je jedina zaujiamva otazka :D

  2. Martin (neregistrovaný)

    LOL. A to bolo reci ze apple nekupuje beats pro „akvela“ sluchatka“ ale jenom kvuli sluzbe :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).