Apple údajně plánuje ukončit službu Beats Music

V květnu jsme vás informovali, že kalifornský gigant Apple koupil za 3 miliardy dolarů společnost Beats založenou rapperem Dr. Dre. Až na demonstrativní telefonát mezi Timem Cookem a Dr. Dre během WWDC 2014 jsme toho příliš o změnách pod novým vedením neslyšeli, nyní se ovšem objevují informace, že Apple provudí „čistku“ a plánuje nejspíše zastavit vývoj streamovací služby Beats Music.

Samotná společnost Apple sice spekulace negovala, tato informace se ale objevuje stále z více údajně důvěryhodných zdrojů přímo v Apple. Vzhledem k oficiálnímu popření se dá taktéž spekulovat o tom, že Beats Music skončí pouze jako značka, ale samotnou službu Apple nějakým způsobem integruje například do iTunes. Konec konců tento postup je celkem běžný, viz značka Nokia, která postupně mizí z povrchu zemského po odkoupení finské společnosti Microsoftem. Uvidíme jak to s Beats Music nakonec dopadne a jakým způsobem Apple zapojí audio techniku Beats do svého repertoáru.

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

5 komentářů

 1. FantomasMan (neregistrovaný)

  Tomu sa povie Rebranding po Applovsky ! Kúpiť fungujúcu službu a zničiť ju.

  • Marekzprahy (neregistrovaný)

   Dělají to tak všichni – nejvíc Google, ale i Facebook už se postaral o slušně velký hřbitov nadějných projektů.

  • _iNTERFACE (neregistrovaný)

   fungujuca sluzba na okraji zaujimu v porovnani s konkurenciou? treba cistit zbytocnosti a nahradzat ich novymi…pruiczhadza doba streamovania, teda niekde uz davno je a apple si to uvedomuje, ale je jasne ze cudziu neuspesnu sluzbu nechce, tak ju zrusi a vypusti nieco s cim bude stopercentne ztotozneny..a kedy to bude ti je jedina zaujiamva otazka :D

 2. Martin (neregistrovaný)

  LOL. A to bolo reci ze apple nekupuje beats pro „akvela“ sluchatka“ ale jenom kvuli sluzbe :D

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *