Domů » Bleskovky » Apple začal prodávat novou Apple TV: Cena začíná na 4 890 korunách

Apple začal prodávat novou Apple TV: Cena začíná na 4 890 korunách

Multimedální centrum s podporou aplikací a také příležitostní herní konzole. To je nová Apple TV, kterou Apple představil letos v září. Dostala výkonnější hardware, nový operační systém tvOS a také nový ovladač s dotykovou ploškou a integrovaným gyroskopem pro ovládání pohyby. Pokud vás tento produkt zaujal, máte nově možnost objednat si jej přímo z webového obchodu Apple.

  

V nabídce jsou celkem dvě varianty, verze se 32GB vnitřní pamětí přijde na 4 890 korun včetně DPH, model s dvojnásobnou pamětí stojí 6 490 korun včetně DPH. Dodací lhůta se pohybuje v rozmezí 3 – 5 dní, přikoupit lze i příslušenství jako poutko k dálkovému ovladači či herní ovladač SteelSeries Nimbus.

  

Bohužel v naší domovině budeme ochuzeni o přístup k některým službám, např. Netflix nebo Hulu, stejně tak si neužijeme inteligentní hlasové vyhledávání za pomoci asistentky Siri.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).