Apple se přidává k ostatním: Snižuje ceny úložiště iCloud

Letošní rok se nese ve zlevňování cloudových úložišť a v navyšování jejich kapacit. Ke Google Disku, Microsoft OneDrive a Dropboxu se nyní přidává i Apple s iCloudem, jeho nová nabídka je mnohem konkurenceschopnější, ačkoliv nejvyšší balíčky vychází u konkurentů levněji.

  

Základní kapacita zdarma činí 5 GB, pro její navýšení Apple nabízí čtyři balíčky – 20, 200, 500 GB a 1 TB. 20 GB balíček stojí 0,99 USD měsíčně, 200 GB přijde na 3,99 USD, za 500 GB zaplatíte 9,99 USD a konečně 1 TB vychází na 19,99 USD měsíčně. A právě v nejvyšších kapacitách Apple na konkurenci ztrácí, 1 TB vyjde na Google Disku i Dropboxu na 10 dolarů, u Microsoftu za tuto cenu dostanete i možnost stáhnout si kancelářský balík Office pro pět uživatelů, přičemž každý z nich dostane 1 TB prostoru na OneDrive a 60 minut hovorů měsíčně skrze Skype. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. Grimli (neregistrovaný)

  Vzhledem k výrazně vyšším cenám, menšímu množství služeb a tomu, že OneDrive i GoogleDrive je i pro iOS, ale iCloud není na jiné platformy mi nějak uchází důvod, proč bych šel zrovna k nim.

 2. Kasprik (neregistrovaný)

  To je ten trezor co z toho nějakej čudla vytahal ty nahatý fotky celebrit. To jako oni za to ještě platěj jo.

  • zune85 (neregistrovaný)

   to myslíš tie fotky z dropboxu,icloudu,onedrive a googledrive ?

   jojo tak odial ich dostali

 3. tias (neregistrovaný)

  To je to verejne uloziste soukromych fotek.

 4. femx (neregistrovaný)

  jsou to komedianti kdyz cely jejich slavny icloud bezi na MS Azure hahahhahahha

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *