Domů » Bleskovky » Apple neschválil aplikaci, jejíž screenshot zobrazoval nenápadnou zmínku o Androidu

Apple neschválil aplikaci, jejíž screenshot zobrazoval nenápadnou zmínku o Androidu

Autoři aplikace Breaking pro iOS, která zobrazuje zprávy z vašich oblíbených RSS zdrojů, se dostali do konfliktu s kontroverzním schvalovacím systémem Applu, důsledkem čehož bylo zamítnutí publikace aktualizace na verzi 1.3 do obchodu App Store. A důvod? Na jednom ze screenshotů, který zobrazoval nové zprávy, bylo v nadpisu titulku slovo Android.


Kvůli tomuto screenshotu, který mimochodem u starší verze prošel, se nejnovější aktualizace do App Storu neprobojovala

Podle podmínek Applu se do App Store nedostane žádná aplikace (vyjma těch oficiálních přímo od Googlu), která obsahuje slova jako Android či Google. Vtipné ale je, že i screenshot v App Store u aktuální verze 1.2.1 v nadpisu obsahuje slovo Android, nicméně v tomto případě „cenzoři“ Applu titulek přehlédli. Při schvalování verze 1.3, která obsahuje zcela stejný screenshot, už ale publikaci zamítli.

Odkaz na App Store

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

  1. wtf (neregistrovaný)

    dosť trápne, keď že android je normálne slovo…

  2. Mirek (neregistrovaný)

    @CICOLABLY: dost trapny prispevek dost trapneho trola ktery se tady snazi vyvolat politicky flame prezentaci sveho dost trapneho politickeho nazoru (tenhle clanek nema s Ruskem nic spolecneho!).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *