Domů » Bleskovky » Apple Music brzy zamíří na Android: Podívejte se na první screenshoty aplikace

Apple Music brzy zamíří na Android: Podívejte se na první screenshoty aplikace

Hudební službu Apple Music aktuálně používá 15 milionů uživatelů, z toho 6,5 milionů uživatelů za ni odvádí měsíční poplatek, zbytku pak dobíhá zkušební bezplatné období. I když konkurenční Spotify poslouchá trojnásobek uživatelů, musíme uznat, že start se Applu povedl; Apple Music totiž běží mnohem kratší dobu a je dostupná pouze na jablečných zařízeních. Brzy však začne lovit předplatitele i v táboře zeleného robota.

 

Německá stránka MobileGeeks získala první screenshoty aplikace Apple Music pro Android. Údajně se jedná o snímky beta verze, která aktuálně koluje mezi vybranými uživateli k otestování funkčnosti, a tudíž obsahuje některé chyby (například při přihlašování). Designově se aplikace od svého protějšku pro iOS liší, zatímco na iPhonech probíhá navigace přes ikony v dolní liště, na Androidu se veškeré přepínače schovávají pod hamburger tlačítkem vlevo nahoře. Funkčně by si ale obě verze aplikace měly být podobné.

  

Pokud platí předchozí vyjádření Apple, měla by být jablečná hudební služba dostupná na Androidu někdy příští měsíc. S dostupností na Windows 10 (Mobile) se počítat nedá.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

 1. Jan (neregistrovaný)

  Uz aby to bolo.

 2. PDD (neregistrovaný)

  Nechapu proc tuhle srajdu cpou na android.Nepouzival jsem ji ani kdyz jsem ji mel na ipadu zadarmo.Odpad!Spotify je daleko lepsi..

  • jiri (neregistrovaný)

   presne tak, jeste na ios to chapu ze se najde spousta lidi pro ktere bude nejdulezitejsi ze maji vse od Applu. Jinak nema smysl os spotify odchazet, je mnohem lepsi a podporuje ho primo i muj sitovy prehravac. Kdyz bych si chtel pustit Apple Music na hifi sestave tam mam smolika

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).