Apple by měl v březnu vůbec poprvé veřejně nabídnout stažení iOS 8.3 beta

Minulý rok se Apple rozhodl spustit testovací program, pro uživatele, kteří si chtěli vyzkoušet beta verzi operačního systém OS X Yosemite a pomoci tak jablečnému gigantovi v testování. Podle zdrojů blízkých Applu bychom se letos stejného kroku měli dočkat také u systému iOS 8.3 (codename Stowe), a to dokonce už příští měsíc. V průběhu léta by pak měla být v rámci tohoto programu pro uživatele dostupná také beta verze iOS 9, který by měl být oficiálně představen v červnu na konferenci WWDC.

Do AppleSeed programu se budete moci přihlásit na této stránce a podle zákulisních informací by měl počet beta testerů být limitován na 100 000. Apple rovněž pracuje na verzi iOS 8.4 s kódovým označením Copper, jejíž součástí by měla být chystaná služba pro streamování hudby.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

13 komentářů

 1. Cheetah007 (neregistrovaný)

  8.1.3 co mam aktualne na iPad Mini 1st gen je velmi dobra, bude apple tento model u 8.3 jeste podporovat? s 9kou uz ani nepocitam, hw neni tak vykonny a 512MB RAM co tento model ma bude take malo..

 2. René (neregistrovaný)

  Koukám,že to aplle odkoukalo od MS a řekl bych,že je to cesta správným směrem,takhle nebudou muset plácat po každým velkým updatu spoustu záplat na opravu chyb,protože většina těch velkých se podchytí už ve zkušební beta verzi.

 3. netex (neregistrovaný)

  Už mám nainstalováno. :)

 4. steelspace (neregistrovaný)

  Podle ohlasu uživatelů to vypadá, že betaverze vydávají už od v. 7.

  • Peete (neregistrovaný)

   S číslem 7 jsi se trefil, ale spletl jsi název os! PS: Jsi jeden z nejhorších místních uživatelů a řekl bych, že se Ti kdekdo nevyrovná a na MM jakbysmet ;-)

  • l0lz (neregistrovaný)

   Trafena hus zagaga, že peete? :D

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *