Sledujte nás na YouTube

Letní výprodej v App Store: Stovka vysoce hodnocených aplikací a her zlevnila na 25 korun

Slevy na aplikace a hry pro systém iOS mají povětšinou v rukách jejich tvůrci, nyní však Apple připravil velkou letní slevovou akci, která se týká stovky aplikací a her, pyšnících se v App Store vysokým hodnocením. Většina titulů nově stojí 25 korun, přestože některé z nich stály před slevou i pětinásobek.

  

Namátkou vybíráme hry Angry Birds, Real Racing, Rayman Jungle Run, Goat Simulator či šikovný editor fotografií Pixelmator. Máte-li na svém zařízení nainstalovánu aplikaci iTunes, stačí pro zobrazení všech zlevněných titulů navštívit tento odkaz. Bohužel nevíme, zda je nabídka trvalá, nebo časově omezená, proto doporučujeme v případě zájmu s koupí neváhat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *