Domů » Články » Aplikace PIVO?! Volání hospody přímo ve vašem telefonu

Aplikace PIVO?! Volání hospody přímo ve vašem telefonu

Chytré telefony už za nás dělají kde co. Staropramen dohnal věc, kterou ještě do nedávna neuměly – svolat partu do hospody. Speciální aplikaci PIVO?! originalitu rozhodně nelze upřít. Vyzkoušíte ji také?

Aplikace na to jde nejjednodušší možnou cestou. Prostě vás odřízne od všech řečí kolem a umožní vám poslat jedinou otázku : Pivo? Není prostor na výmluvy, okecávání nebo licitování, kdy by se to vlastně hodilo víc a podobně. Notifikace vás postaví před téměř hamletovskou otázku : Pít, či nepít? A když se nemáte kde vymlouvat, je všechno hned jasnější.  

Na veškeré ovládání stačí pár kliknutí. Po přihlášení si aplikace sama najde ve vašem telefonu všechny kamarády, kteří už ji používají. Další můžete pozvat klasicky přes sociální sítě, smsku nebo mail. Všechno je připravené a přednastavené, takže stačí doslova tři kliknutí.

 

Pak už jenom vyberete, s kým byste zrovna chtěli posedět, zadáte datum, čas a místo a rozešlete pozvánku. Aplikace je provázaná s mapami, takže vám nabízí, které restaurační zařízení patrně myslíte, a když ji náhodou nezná, tak prostě vypíšete celé jméno.

 

Všem pozvaným přijde notifikace, která je na iPhonech aktivní, takže stačí jen přejet prstem a všichni pozvaní hned ví, jestli s vámi počítat. V detailu akce totiž neustále vidíte, kdo se jak rozhodl a na koho se čeká. Taky tu nejdete tlačítka “Do kalendáře” a “Mapa,” což ocení zejména sklerotici a bývalí skauti.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jistě, PIVO?! je další z mnoha aplikací, kterou nutně nepotřebujete, ale ruku na srdce : Kterou ano? Tahle je zdarma, funguje od první vteřiny úplně intuitivně a ušetří vám spousta řečí před zasednutím k jednomu vychlazenému, kde si to všechno můžete říct pěkně z očí do očí. A co jiného průměrně vystresovaný uživatel smartphonu potřebuje ke štěstí?

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

14 komentářů

 1. lerion (neregistrovaný)

  Na Mobilmanii to alespoň označili jako inzerci…

 2. akord23 (neregistrovaný)

  Prej pivo, Staropramen je akorát obarvená naředěná sodovka plná náhražek…lituju lidi co to pijou a říkají tomu pivo

  • Jason (neregistrovaný)

   Promluvil odborník, desítka nejni nic moc, ale měl si někdy Staropramen jedenáctku? Pecka. Tu chválej i profesionální degustátoři a vyhrála x slepejch testů. Ale ty tomu asi budeš rozumět víc, co?

  • Akord23 (neregistrovaný)

   Pecka? Aha…preji dobrou chut

 3. Mark (neregistrovaný)

  Co se vám nelíbí? Já to teď stáhnul a je to dobrá sranda, o víkendu to prubnu :)

  • Tluchon (neregistrovaný)

   je to dobrý ale proč to neumí načíst přátele z facebooku, ale jen z kontaktů? :(

 4. JimWalker (neregistrovaný)

  Táto aplikácia je ideálna, ak sa niekto urýchlene mieni stať rozvedeným alkoholikom… Staropramen už dávno stratil štatút chutného piva…

  • Jason (neregistrovaný)

   Jestli z někoho udělá alkoholika aplikace v mobilu, tak pravděpodobně stejně nebyl úplně svéprávnej. :)

 5. honza (neregistrovaný)

  Vy gurmani doslo vam, ze s touhle aplikaci nemusite chodit jen na starace? :-D

  • akord23 (neregistrovaný)

   Je smutné že se tu stal ze šizených potravin standart a ten kdo si chce dopřát poctivou věc je už považován za gurmána…

  • akord23 (neregistrovaný): jj, máš pravdu, tak jako že když jsi ochoten platit za cizí práci (za aplikaci), jsi taky divný, když by to mělo být zadarmo:)

 6. Mordor (neregistrovaný)

  To je taková blbina až je to dobrý :-D běda esi se mnou někdo nepůjde na pivo!

 7. Dobry den proc neni aplikace pivo již ke stažení v AppStore ?diky za odpoved a nebo nejakou podobnou aplikaci stejného zaměření …..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).