Domů » Bleskovky » Angry Birds Transformers: Nekonečný boj s prasaty pokračuje v robotických převlecích

Angry Birds Transformers: Nekonečný boj s prasaty pokračuje v robotických převlecích

Vývojářské studio Rovio zřejmě ještě nepovažuje značku Angry Birds za vyčpělou a snaží se ji vyždímat do poslední kapičky. Po klasickém dílu s názvem Stella, jehož principem bylo tradiční vystřelování ptáků z praku, přichází další odbočka. Nejedná se ani o závody, ani o RPG, ale o akční plošinovku s oficiální nálepkou komixové série Transformers.

Váš ptačí hrdina v této hře běží zleva doprava a po cestě střelbou likviduje prasečí nepřátele, umístěné na konstrukcích z rozličných materiálů jako v původních Angry Birds. Pokud je zapotřebí zařadit vyšší rychlostní stupeň a vyhýbat se například překážkám, může se váš robotický ptačí hrdina přetransformovat do automobilu. A nejen ptačí hrdina, ve hře si zahrajete i za druhou stranu, podobně jako v Angry Birds: Star Wars 2. 

Průběhem hry odemykáte nové hrdiny (i padouchy) s unikátními schopnostmi, upgradujete své jednotky silnějšími zbraněmi a učíte se nové schopnosti a ničíte vše, co vám stojí v cestě, abyste zachránili Prasečí ostrov od šílených robotů.

   

Podporovány jsou také figurky Telepods, některé prvky bude možné zakoupit přímo ve hře in-game platbou. Samotná hra je však zdarma, prozatím vyšla pro platformy Android a iOS. Pro Windows Phone 8 má být k dispozici 15. listopadu.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments