Domů » Bleskovky » Angry Birds Transformers: Nekonečný boj s prasaty pokračuje v robotických převlecích

Angry Birds Transformers: Nekonečný boj s prasaty pokračuje v robotických převlecích

Vývojářské studio Rovio zřejmě ještě nepovažuje značku Angry Birds za vyčpělou a snaží se ji vyždímat do poslední kapičky. Po klasickém dílu s názvem Stella, jehož principem bylo tradiční vystřelování ptáků z praku, přichází další odbočka. Nejedná se ani o závody, ani o RPG, ale o akční plošinovku s oficiální nálepkou komixové série Transformers.

Váš ptačí hrdina v této hře běží zleva doprava a po cestě střelbou likviduje prasečí nepřátele, umístěné na konstrukcích z rozličných materiálů jako v původních Angry Birds. Pokud je zapotřebí zařadit vyšší rychlostní stupeň a vyhýbat se například překážkám, může se váš robotický ptačí hrdina přetransformovat do automobilu. A nejen ptačí hrdina, ve hře si zahrajete i za druhou stranu, podobně jako v Angry Birds: Star Wars 2. 

Průběhem hry odemykáte nové hrdiny (i padouchy) s unikátními schopnostmi, upgradujete své jednotky silnějšími zbraněmi a učíte se nové schopnosti a ničíte vše, co vám stojí v cestě, abyste zachránili Prasečí ostrov od šílených robotů.

   

Podporovány jsou také figurky Telepods, některé prvky bude možné zakoupit přímo ve hře in-game platbou. Samotná hra je však zdarma, prozatím vyšla pro platformy Android a iOS. Pro Windows Phone 8 má být k dispozici 15. listopadu.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. Je to svižné, barevné, „zadarmo“ (nicméně inapp vykukuje skutečně na každém rohu) a odinstalované. Po tu dobu (cca 30 minut) jsem se nemohl nevím proč zbavit dojmu určité „betovosti“ stavu hry, takové těžko vysvětlitelné…nedotažení? různých aspektů nebo vkrádající se otázka „proč tak“, nicméně faktem je, že to asi spíše míří na mladší publikum.

  Nicméně pokud k Transformerům chováte přízeň skrze nedávné filmy (především tedy jedničky), tak tudy ne přátelé:)

 2. Kdy bude dostupná pro WP? Mám L820, mám v ní brutální a nejnovější WP 8.1… Kecy a odpovědi, že to někteří nepotřebují se mnou nehnou. Mám telefon s nejlepší podporou, co kdy byla, ale v tomto případě mi to je k ničemu. PS: Beru zpět, jdu si pustit na MetroTube alespoň video :-D

 3. AtivS (neregistrovaný)

  Dnes je 19.11 a na WP Store AB transformers pořád není…

  …PROČ ??

  Snad bude alespoň zdarma ;)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).