Domů » Bleskovky » Angry Birds Stella přichází na Windows Phone

Angry Birds Stella přichází na Windows Phone

Poslední díl Angry Birds, který se drží tradičního konceptu vystřelování ptáků z praku za účelem destrukce širokého okolí a jeho prasečích obyvatel, se jmenuje Stella. Vyšel v září na platformách Android, iOS, BlackBerry a Amazon Fire, nyní se konečně dostává i do Windows Phone Store.

  

Hrou vás provází šestice přátel v čele s neohroženou růžovou ptačící Stellou, která vede svoji družinu na Zlatý ostrov, aby na něm po 120 levelech v rozličných lokalitách zničila prasečí královnu a její nohsledy. Angry Birds Stella je pro Windows Phone (stejně jako ostatní díly) zdarma a obsahuje mikrotransakce.

Odkaz na WP katalog Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. shd (neregistrovaný)

    zily mi to netrha ze to prislo az teraz… mam dalsich 11 angry birds vo fone takze sa mam co hrat ….

    navyse mam vsetky zadarmo :D ako kazdi uzivatel WP. ovce a androidaci nech si platia :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).