Angry Birds Stella POP!: Prasata se nově schovávají za bubliny

Rovio přichází s novým dílem již dosti vyčerpaného souboje naštvaného ptactva s prasečí armádou, tentokráte se jedná o další odbočku od klasické porážky vepřového, ukrývajícího se v materiálově rozličných konstrukcích.

 

V roli kladných hrdinů se objevují postavy z posledního klasického dílu Angry Birds Stella, jejich cílem je střílet shluky barevných bublin, v nichž se zabydleli tradiční zelení nepřátelé. Vaší municí jsou stejně barevné bubliny vystřelované z praku, pokud se barva vystřelené a zacílené bubliny shoduje, můžete se těšit na rozsáhlý výbuch, na jehož konci vás čeká vytoužená vepřová hlava.

   

Jednotlivé levely se mezi sebou liší, jednou vás tlačí časový limit, podruhé musíte zapřemýšlet, jaké bubliny sestřelit, aby se bublinoviště protkané různými stavebními prvky pootočilo a vydalo vytouženou kořist.

Hru Angry Birds Stella POP! Si můžete stáhnout na telefony a tablety se systémy Android a iOS; v případě, že ji budete hrát na více zařízeních, oceníte vzájemnou synchronizaci postupu. Hra je zdarma, obsahuje však mikrotransakce.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *