Domů » Bleskovky » Angry Birds 2: Po záplavě tematických dílů přijde tento měsíc plnohodnotné pokračování

Angry Birds 2: Po záplavě tematických dílů přijde tento měsíc plnohodnotné pokračování

Společnost Rovio si postavila jméno na vystřelování ptáků z praku a následnou likvidaci zákeřných ptačích nepřátel. Hra Angry BIrds je bezesporu legendou a tak se finští vývojáři rozhodli pořádně na slavném jméně vydělat. Po tematických dílech (v ročních obdobích, ve vesmíru, ve světě Star Wars) přišlo několik odboček (GO!, Epic, Stella Pop atd.), až jsme se pomalu začali v jednotlivých dílech ztrácet. Nyní však přichází opravdové pokračování původní hry – Angry Birds 2.

  

Zatím o něm nemáme moc informací, snad jen, že k oficiálnímu představení dojde 28. července v San Franciscu a hra má být „větší, zlejší a ptákovější“. Jsme zvědaví, zda nás Rovio příjemně překvapí, nebo dostaneme po patnácté ohřátou kaši se stejnou, uvadající chutí. 

Angry Birds 2: Angry Is Back - Teaser

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. Super, moc se těším a moje Lumia 735 taky :D

  • Myslis ze to bude aj na WP ? V den vydania osobne pochybujem, potesilo by ale pochybujem.

  • tak v den vydania tiež si myslim že to nevíde. I keď MS môže spraviť dohodu ako s Gameloftom, kedy proste vychadzaju hry na všetky platformy naraz.

  • kllr007: Proč by nemohl? Holt když někdo umí vyvíjet pořádně, tak jsou náklady na přenos na jinou platformu skoro zanedbatelné a gameloft s tímhle zkušenosti určitě má. Když je někdo lempl, tak holt si tu aplikaci píše pro každou platformu zvlášť a pak se nedivím, že se jim do toho nechce…

  • Mirek (neregistrovaný)

   > Holt když někdo umí vyvíjet pořádně,

   > tak jsou náklady na přenos na jinou platformu skoro zanedbatelné…

   Zadna podpora dalsi platformy neni zanedbatelna. To je hodne naivni nazor. Dokonce ani standardy nejsou 100% standardni (vlastni zkusenosti z databazi a web aplikaci, tady to rozhodne lepsi nebude). Obvykle je to o tom, ze i ve standardu je treba 90 – 95% veci stejnych, ale ten zbytek ne (a ty daji zabrat – „devil is in details“). S prenosem na jinou platformu to bude jeste horsi.

   Nerikam, ze to neni resitelne, jen to rozhodne neni „skoro zanedbatelne“.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).