Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Marshmallow, Muffin nebo M&M: Jak se bude jmenovat příští Android?

Marshmallow, Muffin nebo M&M: Jak se bude jmenovat příští Android?

Letos na podzim přijde nová verze operačního systému Android, jejíž sladký název bude začínat písmenkem M. Po jaké cukrovince bude pojmenována? Tuto hádanku pokládají i zaměstnanci Google v následujícím klipu. 

Návrhů je skutečně mnoho – marcipán, muffin, M&M, milkshake a spousta dalších. Pochopitelně nová sladkost si vyslouží svoji postavičku před sídlem Google, a právě konec videa krátce odhaluje zákulisí její výroby. Válec s nohami dává tušit, že příští Android bude Marshmallow, ovšem je možné, že se nás Google snaží tímto videem svést na scestí.

  

Jméno Androidu je totiž také dobrá reklama, například verze 4.4 nese jméno KitKat na základě spolupráce Google s Nestlé. Tato čokoládová tyčinka stále pohání téměř 40 procent všech zařízení s Androidem, tudíž bychom se nedivili, pokud by se Android „M“ stal dalším billboardem některé ze známých sladkostí – například populárních lentilek M&M od společnosti Mars, Inc. Nechme se překvapit.  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

  1. JP23 (neregistrovaný)

    Nejvýstižnější je Android Malware.

  2. marek1 (neregistrovaný)

    A není to náhodou putna, jak se bude jmenovat.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel