Marshmallow, Muffin nebo M&M: Jak se bude jmenovat příští Android?

Letos na podzim přijde nová verze operačního systému Android, jejíž sladký název bude začínat písmenkem M. Po jaké cukrovince bude pojmenována? Tuto hádanku pokládají i zaměstnanci Google v následujícím klipu. 

“What’s Android M Gonna Be?”

Návrhů je skutečně mnoho – marcipán, muffin, M&M, milkshake a spousta dalších. Pochopitelně nová sladkost si vyslouží svoji postavičku před sídlem Google, a právě konec videa krátce odhaluje zákulisí její výroby. Válec s nohami dává tušit, že příští Android bude Marshmallow, ovšem je možné, že se nás Google snaží tímto videem svést na scestí.

  

Jméno Androidu je totiž také dobrá reklama, například verze 4.4 nese jméno KitKat na základě spolupráce Google s Nestlé. Tato čokoládová tyčinka stále pohání téměř 40 procent všech zařízení s Androidem, tudíž bychom se nedivili, pokud by se Android „M“ stal dalším billboardem některé ze známých sladkostí – například populárních lentilek M&M od společnosti Mars, Inc. Nechme se překvapit.  

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku