Domů » Bleskovky » Android Choir: Poslechněte si sbor 300 zpívajících telefonů a tabletů

Android Choir: Poslechněte si sbor 300 zpívajících telefonů a tabletů

Google v souvislosti uvedením nejnovější verze systému Android 5.0 Lollipop zahájil kampaň, jejíž motto je „Be together. Not the same“. Kampaň má zdůraznit, že každý tvor (nebo zařízení s Androidem) je osobnost, ale i přes všechny odlišnosti spolu mohou jednotlivé osobnosti komunikovat. Důkazem má být například následující video se zvířaty. 

Ale od zvířat zpátky k mobilním technologiím. Japonský tým Google zveřejnil video, ve kterém spolu sborově zpívá 300 telefonů a tabletů s Androidem, přičemž osobnost každého z nich tvoří vlastní animovaný maskot vytvořený v aplikaci Androidify.

Tento soubor pojmenovaný Android Chorus „koncertuje“ do konce tohoto týdne v Tokiu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Johny (neregistrovaný)

    Tigr a medvěd? Tak tyhle dva kamarády bych nerad potkal.

    To druhý muselo dát děsný práce na to jaká je to sračka xD

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).