Domů » Bleskovky » Android 7.1.2 Nougat vyšel ve veřejné betaverzi: testovat můžete už dnes

Android 7.1.2 Nougat vyšel ve veřejné betaverzi: testovat můžete už dnes

Google vydal novou verzi svého operačního systému Android, stále patří do rodiny Nugátů, povyšuje však číslo verze na 7.1.2. Již dnes si mohou novou verzi stáhnout účastníci Android Beta programu, kteří vlastní zařízení Pixel, Pixel XL, Nexus 5x, Nexus Player nebo Pixel C; brzy by se údajně měli dočkat i majitelé Nexusu 6P.

android nougat


Pochopitelně zatím nemůžeme očekávat tunu nových stěžejních funkcí, Android 7.1.2 půjde cestou údržby a optimalizace, a přinese pouze drobné novinky pro operátory a uživatele; na podrobnější seznam si ale budeme muset ještě počkat. Android 7.1.2 beta je zatím dostupný pro výše vyjmenovaná zařízení jako image (který si můžete stáhnout zde), brzy by měl být účastníkům Android Beta programu dostupný cestou OTA. Finální verzi očekávejme za několik měsíců.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Jacek (neregistrovaný)

    Za pár dní ji budu mít ve svém Noutu 1

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *