Domů » Bleskovky » Android 5.0 pro HTC One (M8) údajně nebude obsahovat Sense 7, ale pouze současnou verzi

Android 5.0 pro HTC One (M8) údajně nebude obsahovat Sense 7, ale pouze současnou verzi

HTC dalo majitelům svých posledních dvou vlajkových lodí příslib, že jakmile vyjde finální sestavení Androidu 5.0, poskytne aktualizaci na tuto verzi systému do 90 dní. Podle uniklého harmonogramu se Google Play edice modelů One (M7) a (M8) dočkají ještě letos, na začátku příštího roku pak přijdou na řadu přístroje obohacené o grafickou nadstavbu Sense.

  

Podle posledních informací to ale nebude chystaná sedmá verze HTC Sense, ale současná šestka, alespoň to tvrdí @upleaks s tím, že HTC dosud nezačalo Sense 7 na telefony HTC One portovat.

Do ledna má však tchajwanský výrobce dostatek času a je možné, že svoji nejnovější grafickou nadstavbu do systému implementovat stihne. Bylo by ostatně zvláštní, kdyby HTC obléklo nejnovější Android s Material Designem do současného kabátku. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments