Domů » Bleskovky » Android 5.0 pro HTC One (M8) údajně nebude obsahovat Sense 7, ale pouze současnou verzi

Android 5.0 pro HTC One (M8) údajně nebude obsahovat Sense 7, ale pouze současnou verzi

HTC dalo majitelům svých posledních dvou vlajkových lodí příslib, že jakmile vyjde finální sestavení Androidu 5.0, poskytne aktualizaci na tuto verzi systému do 90 dní. Podle uniklého harmonogramu se Google Play edice modelů One (M7) a (M8) dočkají ještě letos, na začátku příštího roku pak přijdou na řadu přístroje obohacené o grafickou nadstavbu Sense.

  

Podle posledních informací to ale nebude chystaná sedmá verze HTC Sense, ale současná šestka, alespoň to tvrdí @upleaks s tím, že HTC dosud nezačalo Sense 7 na telefony HTC One portovat.

Do ledna má však tchajwanský výrobce dostatek času a je možné, že svoji nejnovější grafickou nadstavbu do systému implementovat stihne. Bylo by ostatně zvláštní, kdyby HTC obléklo nejnovější Android s Material Designem do současného kabátku. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Johny (neregistrovaný)

    No co je na tom pravdy tezko rict, ale u htc to je uz klasika

  2. ach pekny bulvar….urcite htc je len ako ostatni androidovsky vyrobcovia nesvojpravny tak si nevie nic spravne nacasovat…moznosti su len dve > bud budu mat secky htc s novym androidom cisty nezmeneny android, alebo budu mat NOVE sense..je fakt nerealne a velmi tazko pomyslitelne zeby tam ostalo nieco zo stareho androidu…mozno nejake animacie prechody, ale snad ani to nie to by bolo tiez trapne z ich strany…

  3. Tony (neregistrovaný)

    A nie je to kvôli tomu, že One M9 aj so Sense 7 bude predstavený neskôr? Potom to dáva logiku

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).