Sledujte nás na YouTube

Android 5.0 na smartphony od Huawei dorazí příští měsíc: Víme, které modely lízátko dostanou

 

Společnost Huawei představí příští týden svoji novou vlajkovou loď P8, nedlouho poté se novinek dočkají i majitelé starších telefonů čínské značky. Na internet se dostal harmonogram aktualizací stávajících telefonů Huawei na Android 5.0 Lollipop, jejíž součástí bude i nové uživatelské prostředí Emotion UI 3.0.

  

Měsíc květen přinese Lollipop pro tabletofon Ascend Mate 7 (recenze), v červenci se přidá loňská vlajková loď Ascend P7 (recenze) a telefon Ascend Mate 2. Poslední jmenovaný bude aktualizován přímo z Androidu 4.3 Jelly Bean. Počátkem září pak Lollipop dostane ještě Ascend G7 (recenze), o aktualizaci telefonů Huawei Honor, které se v Evropě prodávají pod značkou Honor, prozatím nemáme žádné informace.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *