Domů » Bleskovky » Android 5.0 na smartphony od Huawei dorazí příští měsíc: Víme, které modely lízátko dostanou

Android 5.0 na smartphony od Huawei dorazí příští měsíc: Víme, které modely lízátko dostanou

 

Společnost Huawei představí příští týden svoji novou vlajkovou loď P8, nedlouho poté se novinek dočkají i majitelé starších telefonů čínské značky. Na internet se dostal harmonogram aktualizací stávajících telefonů Huawei na Android 5.0 Lollipop, jejíž součástí bude i nové uživatelské prostředí Emotion UI 3.0.

  

Měsíc květen přinese Lollipop pro tabletofon Ascend Mate 7 (recenze), v červenci se přidá loňská vlajková loď Ascend P7 (recenze) a telefon Ascend Mate 2. Poslední jmenovaný bude aktualizován přímo z Androidu 4.3 Jelly Bean. Počátkem září pak Lollipop dostane ještě Ascend G7 (recenze), o aktualizaci telefonů Huawei Honor, které se v Evropě prodávají pod značkou Honor, prozatím nemáme žádné informace.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).