Android 4.0 na Samsung Galaxy Note dorazí v druhém čtvrtletí

Samsung konečně přišel s oficiálním oznámením ohledně uvolnění aktualizace na Android 4.0 pro tabletofon Galaxy Note (recenze). Bohužel to nebude hned, update bude k dispozici až v průběhu druhého čtvrtletí tohoto roku, takže si majitelé tohoto zařízení ještě nějaký čas budou muset počkat.

 
Na oficiální Ice Cream Sandwich si ještě nějaký ten pátek počkáme

Operační systém bude doplněný o uživatelské prostředí TouchWiz a několik speciálních aplikací od Samsungu. Počítá se také s lepší podporou pro stylus. Chybět nebude ani plná verze nového dílu Angry Birds Space včetně bonusového packu s 30 úrovněmi, které jsou normálně placené.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

10 komentářů

 1. TomasNM (neregistrovaný)

  To som zvedavy,co znamena „lepsia podpora pre stylus“. Raz je to kapacitny6 touchscreen a tym to aj ostane s celou jeho ubohou presnostou +/- 5mm.

  • uni (neregistrovaný)

   Pokud chápu, Note má vrstvu obdobně jako např. tablety pro práci s grafikou (jako počítačová periférie), kdy tedy s podporu aplikace a kvalitním FW by měla být přesnost obdobná jako u odporových displejů.

   Mě osobně by i zajímala, jakou lepší podporu přináší přímo ICS. Jinak co se týče dostupnosti aktualizace, představen v říjnu, dostupný třeba i v červnu, huh….

  • kome (neregistrovaný)

   Note nema kapacitni stylus. Stylus jede pres vlastni rozhrani.

  • Geary (neregistrovaný)

   uni: Co je na tom huh, ios5 byl taky představen v loni na jaře a dostupný až na podzim, holt je toho hodně a chvilku to trvá.

  • uni (neregistrovaný)

   Geary: Zaměňuješ vývojářské verze a představení. iOS5 byl představen spolu s novým iPhone, spolu s ním byl dostupný během několika týdnů, upgrade pro starší přístroje snad ještě dříve. ICS byl představen v říjnu….

  • marcelkorv (neregistrovaný)

   uni: Jenže tehdy, když byl ICS představen, pro ostatní výrobce práce teprve začíná, pokud si to představuješ tak, že to vezmou a jednoduše nahrají, seš na omylu.

 2. TN (neregistrovaný)

  Z press releasu:

  The Premium Suite offers new features and applications exclusive to GALAXY Note and its innovative S Pen, which includes S Note, a unique tool that lets you combine your notes or sketches with other digital content, giving you a new way to create your own stories. S Note comes in various ready-to-use templates for a range of tasks including meeting minutes, diary and others.

  S Note also includes the innovative Shape Match and Formula Match applications that help correct and digitize geometric shapes and even solve numeric formulas hand-drawn with S Pen, increasing your on-the-go efficiency and productivity. You can draw tables and grids which are instantly digitized, saving time and effort. Moreover, by using the S Note’s integrated knowledge search engines, users can quickly search, and obtain information.

  For a touch of self-expression, the Premium Suite also includes My Story, another S Pen optimized application that allows you to create personalized digital cards for friends or family using any type of content including notes, video content, photos, text or voice.

 3. Pipa (neregistrovaný)

  Ted otázka co je to druhé čtvrtletí, jestli během dubna nebo června :d

  • Jjjj (neregistrovaný)

   No jeste, ze to nejsou Cinane. Protoze by take mohli brat lunarni kalendare, pak by to bylo nekdy v srpnu:-D

 4. rakepka (neregistrovaný)

  Mám asi hloupý dotaz amatéra, ale přece. Plánuji nákup Samsungu Galaxy Note. Nevím, zda s koupí čekat do doby, až se do nových přístrojů bude dávat již verze ICS, nebo koupit již teď a nečekat. Zda pak dodatečná aktualizace na ICS bude zdarma? Taky mě jeden prodavač ve značkové prodejně Samsungu „valil šrouby do hlavy“, že jedině v u nich koupených telefonech jde dodatečně aktualizovat SW a nikoliv v těch stejných telefonech,koupených u operátorů (tam mně vyjde dotovaný značně levněji). Prý jsou nějak blokované. Přijde mi to jako blbost. Ptal jsem se u O2 a taky řekli, že je to blbost. Díky.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel