Domů » Bleskovky » Analog Clock Tile: Živá dlaždice s ručičkami pro Windows Phone 8.1 (tip na aplikaci)

Analog Clock Tile: Živá dlaždice s ručičkami pro Windows Phone 8.1 (tip na aplikaci)

Nestačí-li vám údaj o čase zobrazený v pravém horním rohu vaší domovské obrazovky Windows Phone, máme pro vás další tip na aplikaci. Po Clock Hubu, který jsme vám doporučili dříve, přichází miniaplikace, která umí taktéž zobrazovat čas na živé dlaždici, tentokráte však v analogové podobě. Aplikace se jmenuje Clock Tile, podporuje všechny velikosti dlaždic, přičemž při volbě široké dlaždice dochází k zobrazování mnoha ciferníků a jejich postupnému obměňování. První dvě velikosti dlaždic podporují průhlednost.

 

Aplikace je defaultně nefunkční v režimu spořič baterie, nicméně lze ji ve stejnojmenné aplikaci přiřadit potřebná práva. Analog Clock Tile je zdama a funguje pouze na zařízeních s Windows Phone 8.1.

Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

15 komentářů

 1. vojta (neregistrovaný)

  Možná nosím dříví do lesa, a už to tu bylo, ale ještě bych upozornil na aplikaci TimeMe

 2. Mit aplikaci hodin na plose je nesmysl, kdyz mi hodiny neustale sviti v rohu.

  • Hehe, když jsem napsal, kolik uživatelů vyžaduje dvojité hodiny na Androidu (systémová lišta a nějaký přeplácaný widget ideálně) a to dokonce už od výrobce, byl jsem osočen, že tomu nerozumím:)

   Ano, také nechápu tu obsesi s duplikovanými hodinami, co nejsložitějšími ukazateli stavu baterie, pokud možno také duplicitně, atd.

  • Souhlas, na tom se shodnem :D. Nevim co to je za trend mit na plose prednostne to nejmin potrebne info, ktere stejne zobrazuje stavova lista (info o baterii, hodiny). Vidina byti cool?

  • Třeba proto, že onen widget má i jiné funkce, jako třeba budík nebo duální čas pro jinou část planety. Se stejnou logikou bych mohl napsat, že je zbytečné nosit hodinky, když je mám v mobilu..nen není, hodinek se nikdy nevzdám, i kdybych měl deset mobilů :)

  • DR.Y – Svojho času som sa tu na to isté spýtal aj ja. Bola to celkom zaujímavé diskusia…

  • ZICHIUS: Nesouhlasim s tim srovnanim hodinek a mobilu, to je pekna blbost to co jsi napsal. Telefon ma vetsina lidi v kapse ci tasce a musi ho vytahnout a pripadne rozsvitit, kdezto hodinky mas na ruce a jsou prakticky hned na obzoru. Ale kazdemu jinak.

  • Pro ta jiná časová pásma to beru. Jen netušám, zda to tato aplikace umí (tipuji že ne). Ale hodinky vs. mobil je opravdu špatné přirovnání.

  • Jirka (neregistrovaný)

   Pánové, na vaše reakce mám dvě připomínky: 1) většinou asi máte Nokie, proto velké hodiny „neznáte“ – já mám již několikáté HTC, nyní 8S (firemní politika) a na velké hodiny jsem zvyklý. Dokonce mi chybí, že nyní již nejsou přes půl displeje, jako na WM telefonech. Na ty malé hodiny v rohu jsem se snad nikdy nepodíval, protože velké jsou prostě pohodlnější.

   A s tím souvisí i 2): existují i „dospělejší“ lidé, kteří zkrátka hůře vidí a ta malá čísla vpravo nahoře prostě nepřečtou. Proto je moc dobře, že nyní lze velké hodiny na plochu dát i na Lumiích a jiných telefonech.

  • My mame nokie a mame obrovske hodiny primo na lockscreenu,takze ani telefon nemusime zapinat a cpat si hodiny jeste na home screen.

  • Jinak reakce na „většinou asi máte Nokie, proto velké hodiny „neznáte“

 3. Súhlasím. Taktiež je to zbytočne plytvanie miestom, hlavne na menších zariadeniach s menším rozlíšením. Predsa len pri použití tretieho stlpca dlaždíc, je text často krát priam nečitateľný a celková výpovedná hodnota takejto dlaždice je priam zbytočná. Pre mňa určite nie

  • To rozlišení není tak špatné, aby byl text nečitelný. I na Lumii 520, která má nejmenší displej a nejhorší rozlišení je vše skvěle čitelné.

   S tím, že ty hodiny jsou opravdu zbytečné ale plně souhlasím. Jenže někomu se to třeba líbí ;) Tak mu to nechme.

  • Mám Lumiu520, niektoré aplikácie (s malým písmom – WPcentral) už sú horšie čitateľné a neviem sa rozhodnúť, či vlastne 3 stĺpce na tak malo dipleji sú potrebné. Tak to sem tam mením :D

  • Já jsem to vyřešil snadno – zapnul jsem is tři sloupce a používám převážně střední a velké dlaždice :D Střední jsou jen o trochu větší než původní malé, ale zobrazují mnohem více informací než malé.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).