Domů » Bleskovky » Alcatel Pixi 4 Plus Power: Low-end s 5 000mAh baterií a nízkou cenou

Alcatel Pixi 4 Plus Power: Low-end s 5 000mAh baterií a nízkou cenou

Společnost Alcatel představila nový přírůstek do řady svých dostupných smarpthonů Pixi 4. Novinka má dlouhé jméno Alcatel Pixi 4 Plus Power a jak název napovídá, bude se jednat především o přeborníka ve výdrži na jedno nabití.

Mg

Telefon totiž dostal do vínku baterii o kapacitě 5 000mAh, která má zajistit téměř třídenní výdrž během normálního používání, případně 14 hodin při streamování videa. Použitý hardware se rozhodně nebude snažit akumulátor týrat, výbavou totiž telefon spadá do naprostého low-endu. Má 5,5″ displej s pouze HD rozlišením, 1 GB RAM a rozšiřitelnou 8GB paměť. Telefon si sice poradí se dvěma SIM kartami najednou, avšak do LTE sítě se s ním nepřihlásíte.

Cena novinky zatím není známá, dá se však počítat s částkou okolo 3 tisíc korun. Pro zájemce však musí být stěžejní výdrž baterie, namísto vysokého výkonu a rychlého mobilního internetu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments