Domů » Bleskovky » Alcatel OneTouch chystá vlastní chytré hodinky s kulatým displejem a nízkou cenou

Alcatel OneTouch chystá vlastní chytré hodinky s kulatým displejem a nízkou cenou

Ani společnost Alcatel OneTouch neunikla současnému trendu nositelné elektroniky a chystá svého zástupce v této kategorii. Redaktoři serveru Engadget již měli možnost si chystaný kousek s kruhovým ciferníkem prohlédnout, bohužel vnitřní hardwarovou výbavu zatím výrobce tajil.

  

Víme však, že hodinky bude pohánět vlastní softwarové řešení, které umožní hodinkám ovládat na dálku některé funkce spárovaného mobilního telefonu, například hudební přehrávač nebo spoušť fotoaparátu, samozřejmostí je zobrazování notifikací příchozích a zmeškaných událostí. Hodinky navíc obsahují senzor pro měření tepu a kompas, nabíjení bude probíhat skrze USB konektor v pásku. Vzhled číselníku bude možné libovolně měnit.

    

Kdy se toto příslušenství dostane do prodeje zatím Alcatel OneTouch neprozradil, cena však nemá překročit 99 EUR (2 800 Kč), čímž se má tento model stát nejlevnějšími chytrými hodinkami s kruhovým displejem.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).