Domů » Bleskovky » Alcatel Idol 5s odkrývá svojí výbavu: vlajková loď s průměrnými parametry

Alcatel Idol 5s odkrývá svojí výbavu: vlajková loď s průměrnými parametry

Společnost TCL údajně na veletrh MWC přiveze pět nových smartphonů značky Alcatel, jedním z nich bude zřejmě nástupce loňského modelu Idol 4s. Benchmark Geekbench zachytil model Idol 5s ve své databázi, a tak se s předstihem můžeme podívat na některé parametry.

idol-5s-geekbench

Idol 4s byl telefon určený ke konzumaci virtuální reality (která dokonce tvořila prodejní balení), přesto jej poháněl „pouze“ Snapdragon 652 a 3 GB RAM. Ani Idol 5s nemá dostat tu nejlepší výbavu současnosti, vystačí si s procesorem MediaTek Helio P20 a 3 GB RAM, díky použitému procesoru nemůžeme očekávat duální fotoaparát. Posledním známým údajem je operační systém Android ve verzi 7.0.

Recenze Alcatel Idol 4S: Zaměřeno na virtuální realitu

Alcatel Idol 5s a jeho sourozenci mají být představeni 27. února dopoledne v rámci veletrhu MWC v Barceloně.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Kdepak,tohle naštěstí není vlajková loď. Ta bude mít jiný název a samozřejmě Qualcomm procesor (Snapdragon 821)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).