Domů » Bleskovky » Alcatel Idol 4 Pro má přinést virtuální realitu do světa Windows 10 Mobile

Alcatel Idol 4 Pro má přinést virtuální realitu do světa Windows 10 Mobile

Ještě letos by měl Alcatel představit smartphone Idol 4 Pro, který bude pohánět systém Windows 10 Mobile. Podle spekulací se má jednat o vlajkovou loď v pravém slova smyslu, tedy s maximální porcí výkonu a podporou počítačového režimu Continuum. A kromě toho bychom se poprvé mohli ve světě mobilních Windows dočkat virtuální reality.

AlcatelIdol4-840x473

Naznačuje to aplikace VRLauncher od TCL, která se usadila v obchodě aplikací, a která má poskytovat virtuální obsah nejen pro smartphony, ale také počítače a prezentační tabuli Surface Hub. Kromě toho se prý spousta odkazů na podporu virtuální reality má nacházet v knihovnách samotné ROM pro tento telefon. Podle německého serveru Winfuture.de má Alcatel prodávat Idol 4 Pro v krabičce, která je z části tvořena brýlemi pro virtuální realitu, podobně jako v případě „androidího“ Alcatelu Idol 4.

alcatel-idol-pro-4-lead

Alcatel Idol 4 Pro má dostat 5,5″ displej a pohánět jej má čipset Qualcomm Snapdragon 820 za podpory 4 GB RAM. Bohužel stále není jisté, zda se Alcatel Idol 4 Pro podívá do světa, anebo se bude jednat pouze exkluzivní zařízení pro americký T-Mobile.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments