Aktuální akce v App Store: restaurátor fotografií, středověká deskovka a dieselpunková strategie

cult favourite board game scythe is coming to steam 1503070582072

Jak je naším dobrým zvykem, také tento týden vám přinášíme výběr toho nejzajímavějšího ze zlevněných aplikací a her pro iOS. Z dnešního seznamu můžeme vypíchnout kupříkladu restaurátor fotografií Damaged Photo Restore 2 Repair, středověkou deskovou hru Carcassonne nebo dieselpunkovou strategii Scythe: Digital Edition.

blank Kdo by neměl rád zajímavé slevy. Ačkoli jsou mnohé aplikace a hry pro iPhone atraktivní samy o sobě a jejich vývojáři si zaslouží respekt, z pohledu čtenáře rozhodně potěší, když se nějaké tu a tam objeví v akci či jsou rovnou k dispozici zdarma. Tento seriál se věnuje výhodným nabídkám na App Store a přináší vám pravidelné tipy na užitečné aplikace a zábavné hry.

Akce běží v době publikace článku – jejich platnost nejsme schopni vždy garantovat a některé už mohly pominout. Nejaktuálnější zvýhodněné nabídky naleznete na této stránce. Původní ceny jsou přepočítávány z amerických dolarů a v českých korunách se mohou mírně lišit.

Damaged Photo Restore 2 Repair

Starých fotografií vytištěných na fotopapíře má celá řada z nás doma plná fotoalba. Jejich digitalizace není vždy jednoduchá, obzvláště v případech, kdy jsou poškozeny. Aplikaci Damaged Photo Restore 2 Repair umí některé vady velmi šikovně opravit, takže se můžete příštím generacím chlubit perfektními snímky. Původní cena byla 300 korun.

Autor článku blank
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku