Adobe Photoshop Express se dočkal verze pro Windows Phone

Společnost Adobe dnes vydala pro systém Windows Phone oblíbený editor fotografií Photoshop Express, který je důvěrně známý uživatelům zařízení s operačním systémem Android, iOS nebo Windows. Jedná se tak o další aplikaci, která umožní jednoduchou cestou upravit vaše fotografie přímo po jejich pořízení v mobilním telefonu.

  

Aplikace je univerzální, tudíž sdílí maximum prvků s aplikací právě pro prostředí Modern UI systému Windows. Nabízí celou paletu funkcí, od běžného ořezávání, otáčení a překlápění fotografií, přidávání rámečků až po odstranění efektu červených očí. Manuálně lze také nastavit jas, expozici nebo stíny, upravovat kontrast, živost fotografie a spoustu dalších parametrů. Nejste-li si jistí finálním výsledkem, lze vždy vrátit všechny kroky po jednom zpět případně rychle porovnat upravenou fotografii s originálem.

   

K dispozici je také spousta barevných filtrů a možnost sdílet výtvory na sociální sítě. Bonusové filtry nebo možnost snížit šum fotografie lze dodatečně dokoupit in-app platbou, základní aplikace je ale zdarma. Verzi pro systém Windows 8.1 lze stáhnout z tohoto odkazu.

Odkaz na WP katalog Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

 1. Standa (neregistrovaný)

  A já bych uvítal Adobe Photoshop Touch. Až přejdu z androidího tabletu na windowsí, bude mi tato aplikace chybět. Express je pořád ještě v kategorii tak trochu kurvítek.

 2. Robert (neregistrovaný)

  Windows Phone store se rozrostl o další skvělou aplikaci, jen tak dál.

 3. maxxz (neregistrovaný)

  Nainstaloval jsem, zkusil jsem, odinstaloval jsem a nikdy znovu nenainstaluju.

  Nic jiného než další z řady kurvítek fotek a ještě k tomu za některé filtry se musí platit in-app. V podstatě to samé umožňují Creative Studio nebo Instagram a zadarmo. Navíc bez nutnosti se přihlašovat na Adobe účet/Google účet/Facebook účet.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *