Sledujte nás na YouTube

Adobe Photoshop Express se dočkal verze pro Windows Phone

Společnost Adobe dnes vydala pro systém Windows Phone oblíbený editor fotografií Photoshop Express, který je důvěrně známý uživatelům zařízení s operačním systémem Android, iOS nebo Windows. Jedná se tak o další aplikaci, která umožní jednoduchou cestou upravit vaše fotografie přímo po jejich pořízení v mobilním telefonu.

  

Aplikace je univerzální, tudíž sdílí maximum prvků s aplikací právě pro prostředí Modern UI systému Windows. Nabízí celou paletu funkcí, od běžného ořezávání, otáčení a překlápění fotografií, přidávání rámečků až po odstranění efektu červených očí. Manuálně lze také nastavit jas, expozici nebo stíny, upravovat kontrast, živost fotografie a spoustu dalších parametrů. Nejste-li si jistí finálním výsledkem, lze vždy vrátit všechny kroky po jednom zpět případně rychle porovnat upravenou fotografii s originálem.

   

K dispozici je také spousta barevných filtrů a možnost sdílet výtvory na sociální sítě. Bonusové filtry nebo možnost snížit šum fotografie lze dodatečně dokoupit in-app platbou, základní aplikace je ale zdarma. Verzi pro systém Windows 8.1 lze stáhnout z tohoto odkazu.

Odkaz na WP katalog Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

 1. Standa (neregistrovaný)

  A já bych uvítal Adobe Photoshop Touch. Až přejdu z androidího tabletu na windowsí, bude mi tato aplikace chybět. Express je pořád ještě v kategorii tak trochu kurvítek.

 2. Robert (neregistrovaný)

  Windows Phone store se rozrostl o další skvělou aplikaci, jen tak dál.

 3. maxxz (neregistrovaný)

  Nainstaloval jsem, zkusil jsem, odinstaloval jsem a nikdy znovu nenainstaluju.

  Nic jiného než další z řady kurvítek fotek a ještě k tomu za některé filtry se musí platit in-app. V podstatě to samé umožňují Creative Studio nebo Instagram a zadarmo. Navíc bez nutnosti se přihlašovat na Adobe účet/Google účet/Facebook účet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *