Domů » Bleskovky » Acer Liquid Leap+: Barevný sportovní náramek s podporou Androidu, iOS i Windows Phone (video)

Acer Liquid Leap+: Barevný sportovní náramek s podporou Androidu, iOS i Windows Phone (video)

Kromě čtveřice smartphonů představil Acer na MWC také novou generaci sportovního náramku Liquid Leap s přídomkem Plus. Inovace proběhla především na těle samotného náramku, displejovou část lze nově vyjmout z pásku, oproti Huawei TalkBand B1 se však nejedná o Bluetooth sluchátko.

  

Náramek poskytuje informace o sportovní nebo spánkové aktivitě, zobrazuje notifikace (SMS, email, hovory, hudební přehrávač), alarmy a další informace ze spárovaného smartphonu, přičemž podporovány jsou platformy Andoroid, iOS i Windows Phone, párování probíhá skrze Bluetooth 4.0 LE. Veškerá interakce probíhá skrze dotykový jednopalcový OLED displej, žádná tlačítka se na těle nenacházejí.

   

Náramek nabízí voděodolnost s certifikací IPx7, schopnost vyjmout z pásku displejovou část slouží výhradně pro výměnu pásku za jinou barvu. Těch bude v prodeji pět – růžová, oranžová, zelená a konzervativní bílá a černá. Acer Liquid Leap+ půjde do prodeje ještě tento měsíc za cenu 79 EUR (2 200 Kč bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).