TOPlist

256GB úložiště za pakatel. Poco přichází s extrémně levným telefonem

Smartphone Poco C65

Poco představuje vůbec nejlevnější smartphone s 256GB úložištěm na trhu. Nový Poco C65 se stává zdaleka nejdostupnějším modelem značky, přesto však nabídne atraktivní design a s ohledem na cenu i zajímavé parametry. A pokud si pospíšíte, v prvních dnech ho pořídíte o 500 Kč levněji.

Nejlevnější 256GB smartphone

Poco C65 přichází v nejlepší možnou dobu. Díky ceně startující na pouhých 2 399 Kč (běžně 2 899 Kč) za variantu 6GB/128GB jde o ideální vánoční dárek pro méně náročné. Vyplatí se ovšem připlatit pár stovek za variantu 8GB/256GB, která vychází jen na 2 999 Kč (běžně 3 499 Kč). Tak levný telefon s tak velkou kapacitou úložiště totiž v nabídce žádného jiného výrobce nenajdete.

Telefon Poco C65 ve třech barvách

Za zaváděcí cenu jen první týden

Nižší ceny nicméně platí pouze v prvním týdnu prodeje, kdy Poco na novinku nabízí zaváděcí slevu. Od pondělí 4. prosince už budou ceny obou variant o pětistovku vyšší. A pokud Poco C65 koupíte u Mobil Pohotovosti nebo přímo na mp.cz, získáte na telefon prodlouženou 3letou záruku zcela zdarma, což je u takto levného telefonu unikát.

A jakou výbavu Poco C65 nabídne? Kromě nadstandardně velkého úložiště v dané cenové kategorii a atraktivního designu se může telefon pochlubit i velkou 5 000mAh baterií, rychlým nabíjením, 50Mpx fotoaparátem s podporou umělé inteligence a také 90Hz displejem s uhlopříčkou 6,74 palce. Nechybí přitom ani čtečka otisků prstů, 3,5mm jack na sluchátka nebo slot pro microSD karty do kapacity až 1TB.

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku