Domů » Bleskovky » 24. února čekáme spoustu novinek, tiskovou konferenci při MWC potvrdilo také Sony

24. února čekáme spoustu novinek, tiskovou konferenci při MWC potvrdilo také Sony

24. února začíná v Barceloně Mobile World Congress a už teď je jasné, že se zde objeví spousta novinek. V uplynulých letech měla většina výrobců tiskové konference naplánované o den dříve před samotným zahájením MWC, letos tomu ale bude trochu jinak. Zatím to vypadá, že v neděli 23. února se dočkáme tiskových konferencí Huawei (15:00) a večerní Tizen akce Samsungu (18:00).

V pondělí bude ale program podstatně nabitější, v 08:30 má totiž naplánovanou tiskovou konferenci Nokia a Sony nyní potvrdilo vlastní akci, která se rovněž uskuteční od 08:30. Na večerní 20. hodinu má pak velkou akci nachystanou Samsung a dočkat bychom se měli představení Galaxy S5.

V tuto chvíli můžeme jen spekulovat o tom, co zde Sony představí – mohli bychom se dočkat například nástupce tabletu Xperia Tablet Z a objevit by se zde měl i často skloňovaný smartphone s kódovým označením Sirius. Naše redakce do Barcelony odlétá v neděli dopoledne, abychom vám mohli nabídnout čerstvé informace přímo z místa dění, tak nás nezapomeňte sledovat.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments