Domů » Bleskovky » 24. února čekáme spoustu novinek, tiskovou konferenci při MWC potvrdilo také Sony

24. února čekáme spoustu novinek, tiskovou konferenci při MWC potvrdilo také Sony

24. února začíná v Barceloně Mobile World Congress a už teď je jasné, že se zde objeví spousta novinek. V uplynulých letech měla většina výrobců tiskové konference naplánované o den dříve před samotným zahájením MWC, letos tomu ale bude trochu jinak. Zatím to vypadá, že v neděli 23. února se dočkáme tiskových konferencí Huawei (15:00) a večerní Tizen akce Samsungu (18:00).

V pondělí bude ale program podstatně nabitější, v 08:30 má totiž naplánovanou tiskovou konferenci Nokia a Sony nyní potvrdilo vlastní akci, která se rovněž uskuteční od 08:30. Na večerní 20. hodinu má pak velkou akci nachystanou Samsung a dočkat bychom se měli představení Galaxy S5.

V tuto chvíli můžeme jen spekulovat o tom, co zde Sony představí – mohli bychom se dočkat například nástupce tabletu Xperia Tablet Z a objevit by se zde měl i často skloňovaný smartphone s kódovým označením Sirius. Naše redakce do Barcelony odlétá v neděli dopoledne, abychom vám mohli nabídnout čerstvé informace přímo z místa dění, tak nás nezapomeňte sledovat.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

12 komentářů

 1. Htc (neregistrovaný)

  A HTC. Nič ?

  • nn, HTC na MWC nemá naplánovanou žádnou tiskovku (mám to potvrzené).

  • podla mojich info ma mat HTC tlacovku 24.2. o 17:00

  • Tak potom mají v českém HTC špatné informace, protože jsem se s nimi o tom bavil minulý týden a bylo mi řečeno, že HTC na MWC žádnou akci nechystá a bude mít samostatný event během března :)

  • takze zjavne ma spatne informace bud slovenske alebo ceske HTC :) uvidime

 2. tohtoročný Mobile World Congress ma dáko ani „nevzrušuje“. A prečo ? Lebo výrobcovia predstavia opäť len špičkové pádla.

  • Nokia představí buď nástupce 920 nebo (a to je pravděpodobnější) tu Ashu, co má údajně běžet na upraveném androidu :D

   Ano jedno nebude pádlo a ta Asha výkonem do špičkovosti bude mít daleko :D

  • vlada (neregistrovaný)

   Nejen vykonem. Nastesti i cenou pod 99€.

  • Já se letos na MWC těším. Loni to pro mě byl nejslabší ročník a novinek tolik nebylo, letos to po dlouhé době vypadá celkem obstojně :)

 3. krait (neregistrovaný)

  Sledovat budeme, ale ne tady ;-) Po veletrhu IFA, kde jste údajně taky byli a polovina věcí zde chyběla, už vám nevěřím..

  • Tak nabuduce im tam chod pomoct nafotit a zdokumentovat novinky desiatok firiem na ploche ako niekolko futbalovych ihrisk. Alebo som si isty, ze Smartmania vam vrati plnu sumu, ktoru ste za citanie ich webu zaplatili

  • Krait: To mě mrzí, ale snažím se co to jde, ale tyhle akce jsou vždycky hrozný záhul. V Berlíně jsem byl sám, do Barcelony letíme s kolegou, a posila je vždycky hrozně moc znát, zvláště na takových akcích.

   Mauik: díky :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).