Sledujte nás na YouTube

24. února čekáme spoustu novinek, tiskovou konferenci při MWC potvrdilo také Sony

24. února začíná v Barceloně Mobile World Congress a už teď je jasné, že se zde objeví spousta novinek. V uplynulých letech měla většina výrobců tiskové konference naplánované o den dříve před samotným zahájením MWC, letos tomu ale bude trochu jinak. Zatím to vypadá, že v neděli 23. února se dočkáme tiskových konferencí Huawei (15:00) a večerní Tizen akce Samsungu (18:00).

V pondělí bude ale program podstatně nabitější, v 08:30 má totiž naplánovanou tiskovou konferenci Nokia a Sony nyní potvrdilo vlastní akci, která se rovněž uskuteční od 08:30. Na večerní 20. hodinu má pak velkou akci nachystanou Samsung a dočkat bychom se měli představení Galaxy S5.

V tuto chvíli můžeme jen spekulovat o tom, co zde Sony představí – mohli bychom se dočkat například nástupce tabletu Xperia Tablet Z a objevit by se zde měl i často skloňovaný smartphone s kódovým označením Sirius. Naše redakce do Barcelony odlétá v neděli dopoledne, abychom vám mohli nabídnout čerstvé informace přímo z místa dění, tak nás nezapomeňte sledovat.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

12 komentářů

 1. Htc (neregistrovaný)

  A HTC. Nič ?

 2. FantomasMan (neregistrovaný)

  tohtoročný Mobile World Congress ma dáko ani “nevzrušuje”. A prečo ? Lebo výrobcovia predstavia opäť len špičkové pádla.

  • mceza (neregistrovaný)

   Nokia představí buď nástupce 920 nebo (a to je pravděpodobnější) tu Ashu, co má údajně běžet na upraveném androidu :D

   Ano jedno nebude pádlo a ta Asha výkonem do špičkovosti bude mít daleko :D

  • vlada (neregistrovaný)

   Nejen vykonem. Nastesti i cenou pod 99€.

  • Jiří Hrma (neregistrovaný)

   Já se letos na MWC těším. Loni to pro mě byl nejslabší ročník a novinek tolik nebylo, letos to po dlouhé době vypadá celkem obstojně :)

 3. krait (neregistrovaný)

  Sledovat budeme, ale ne tady ;-) Po veletrhu IFA, kde jste údajně taky byli a polovina věcí zde chyběla, už vám nevěřím..

  • Mauik (neregistrovaný)

   Tak nabuduce im tam chod pomoct nafotit a zdokumentovat novinky desiatok firiem na ploche ako niekolko futbalovych ihrisk. Alebo som si isty, ze Smartmania vam vrati plnu sumu, ktoru ste za citanie ich webu zaplatili

  • Jiří Hrma (neregistrovaný)

   Krait: To mě mrzí, ale snažím se co to jde, ale tyhle akce jsou vždycky hrozný záhul. V Berlíně jsem byl sám, do Barcelony letíme s kolegou, a posila je vždycky hrozně moc znát, zvláště na takových akcích.

   Mauik: díky :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *