15 nej sluchátek a reproduktorů, které dnes díky Black Friday koupíte za super ceny

1800 900 JBL

Měsíc plný slev právě vrcholí. Slevy v řádu stovek až tisíců korun padly i na bezdrátové reproduktory a sluchátka, které se hodí i jako ideální dárek pod stromeček. Přinášíme vám souhrn těch nejzajímavějších produktů, které stojí za pozornost. Tady jsou.

Skvělé reproduktory za super ceny

Špičkový vodotěsný reproduktor BeoSound Explore od dánské značky Bang&Olufsen je ideální k poslechu hudby u bazénu nebo na dlouhé výlety do přírody. O téměř 3 tisíce pořídíte levněji i JBL Partybox Encore Essential, ke kterému můžete připojit mikrofon, a rozjet tak nezapomenutelnou show plnou skvělého zvuku a světelných efektů. Za super cenu nyní koupíte i reproduktor Niceboy Raze 3 Titan s technologii MaxxBass pro ještě výraznější basy.

Ty nejzajímavější reproduktory ve slevě: 

jbl go3

Bezdrátová sluchátka již od 590 Kč

Pořádná sleva padla například na špičková sluchátka B&O H95, které zlevnily o 11 tisíc, ale stejně tak můžete ušetřit při nákupu oblíbených modelů od Niceboy nebo JBL. Výraznou slevou potěší i AirPods 2 od Applu nebo Buds2 Pro od Samsungu. 

Doporučená sluchátka za super ceny:

Kompletní nabídku Black Friday sluchátek a reproduktorů naleznete zde.

airpods2

Autor článku
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku