TOPlist

1+1 zdarma. Samsung ke Galaxy Watch rozdává skvělá sluchátka a navíc i slevu až 3 000 Kč

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 6 Classic

Chytré hodinky od Samsungu patří k těm nejlepším smartwatch na trhu. Pokročilé funkce nebo například odolné tělo z titanu ovšem nejsou těmi jedinými důvody, proč se vyplatí sáhnout právě po Galaxy Watch. Nyní k nim totiž u Mobil Pohotovosti dostanete zcela zdarma sluchátka Samsung Galaxy Buds2 a ještě si můžete jejich cenu snížit až o 3 000 Kč.

Titanové tělo, safírové sklo, maximální odolnost, pokročilé senzory pro měření, Google Pay, několikadenní výdrž, detailní analýza spánku a nyní také bezdrátová sluchátka zdarma a možnost ušetřit několik tisíc. To vše jsou důvody, proč teď sáhnout právě po těch nejlepších chytrých hodinkách od Samsungu.

Hodinky + sluchátka zdarma

Akci 1+1 zdarma, tedy hodinky a k nim sluchátka zdarma, platí na nejnovější Galaxy Watch6 Classic a taky na nejpokročilejší Galaxy Watch5 Pro. Konkrétně na vás při nákupu čekají bezdrátová sluchátka Galaxy Buds2 v hodnotě 3 tisíc korun, která nabízí ANC, velmi slušný zvuk, až 5hodinovou výdrž na jedno nabití i voděodolnost.

Sluchátka Samsung Galaxy Buds 2 v několika barvách

Na oba zmíněné modely hodinek ale platí ještě jedna akce – bonus až 3 000 Kč. Ten získáte, pokud při/po nákupu smartwatch u Mobil Pohotovosti prodáte své starší zařízení (telefon, chytré hodinky, tablet, notebook nebo herní konzoli). Bonus se vám automaticky přičte k výkupní ceně zařízení.

Ceny hodinek po odečtení bonusu:

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku