Domů » Články » 10 chytrých dárků do 1 500 Kč

10 chytrých dárků do 1 500 Kč

Vánoce jsou přezdívány svátky klidu a pohody. Je to čas, kdy se většina z nás schází s rodinou a přáteli a všechno probíhá tak nějak v klidu. Pár týdnů před Vánoci ale klid a pohodu nepřipomíná ani vzdáleně. Všichni se snažíme sehnat ty správné dárky, kterými uděláme radost svým blízkým. Jaké jsou ale ty správné? No přece ty, které jsou opravdu chytré.

Na Vánoce už přece není nutné obrážet nákupní centra a nakupovat jako zběsilí, stačí v klidu doma sednout k počítači, tabletu nebo mobilnímu telefonu a v pohodlí na pár kliků objednat nějaké pěkné dárky. A s tím, jaké vybrat, vám pomůžeme. Podívejte se na přehled těch nejchytřejších dárků pro vaše blízké.

Doogee X10

Ačkoliv se může zdát, že sehnat smartphone do 1 500 Kč může být utopie, není tomu tak. Pro méně náročné uživatele, tedy mladší děti či pro seniory je Doogee X10 ideální volba. Dooogee X10 nabídne velký dobře čitelný 5“ displej, 8GB interní paměť, kterou je ale možné doplnit o paměťovou kartu. Potěší velká kapacita baterie 3360 mAh.

Niceboy HIVE

Bezdrátová sluchátka nemusí stát tisíce. Tyhle bezdráty seženete ani ne za tisícovku. Nabídnou dostatečně velkou baterii, která zaručuje přehrávání až 5 hodin, a navíc také technologii, která redukuje šum. Jsou ideální na sport, především pak na běh.

SWISSTEN S-GRIP M1 magnetický držák

Držák do auta je velmi praktickým příslušenstvím. Díky němu budete mít mobilní telefon neustále na očích. Díky pevnému magnetu telefon skvěle drží a vy následně můžete jednoduše sledovat navigaci. A co je na tom nejlepší, stojí jen pár stovek.

SWISSTEN CL autonabíječka

Není snad nic horšího než vybitý telefon v autě, kde jej nemáte, jak nabít. Nesporně oceníte nabíječku do auta. Za pár stovek pořídíte praktický dárek, jež udělá radost vašemu partnerovi, který tráví čas na cestách.

JBL GO

Pěkný, odolný, hlasitý. Taková jsou slova přesně popisující tento malý bezdrátový reproduktor. Jedná se o ideální dárek pro vaše dítě. Nabídne malé rozměry, a tak je možné jej vzít kamkoliv s sebou. Jeho 600 mAh baterie mu umožní přehrávat hudbu až 5 hodin.

PowerCube EXTENDED 2xUSB

PowerCube je chytrým a elegantním řešením, jak nabíjet váš mobilní telefon či připojit k síti v podstatě jakékoliv elektrické zařízení.  K této praktické kostce připojíte až 4 elektrická zařízení, a navíc ještě nabídne dvojici USB portů, s jejichž pomocí nabijete třeba dva telefony zároveň.

Hyper Pearl Mini zrcátko s powerbankou

V nekonečných hlubinách ženských kabelek najdete mnohé věci, mezi nimi i zrcátko a mnohdy i powerbanku. Spojte tyto dvě věci v jednu a dostanete zrcátko Hyper Pearl s kapacitou 1 600 mAh či 3 000 mAh. Vaše drahá polovička se tedy může pohodlně líčit a zároveň dobít svůj mobilní telefon.

MiPow Playbulb Candle

To že jsou ženy milovnice svíček a útulného domácího prostředí je obecně známo. Je to tedy jasná volba. Tahle svíčka totiž dokáže vytvořit 16 milionů barev a plamen simuluje tak dokonale, že je od běžné svíčky k nerozeznání. Ovládá se pomocí aplikace v telefonu a když už nechcete, aby svítila, stačí ji prostě sfouknout.

MyKronoz ZeCircle 2

Pro zapálené sportovce je tu chytrý náramek s rozsáhlým monitorováním vaší aktivity. Náramek nabídne funkce jako jsou krokoměr, měření ušlé vzdálenosti či spálených kalorií. Hodinky vás sledují i během vašeho spánku a měří jeho kvalitu. A co je nejlepší, stojí necelých patnáct stovek.

Solight Solar

Jednoduché svítidlo vás doprovodí na každou dobrodružnou výpravu do přírody. Přes den se samo dobije pomocí solární energie a svítit vydrží třeba celou noc. Navíc je voděodolné, a tak se nic nestane, když ho přes noc necháte na dešti.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.