Sledujte nás na YouTube

Google právě uvolnil nový update Androidu N Developer Preview

Google před několika okamžiky uvolnil drobnou aktualizaci vývojářské verze Androidu N, avšak zatím pouze pro Nexus 6P, Nexus 5X a Nexus 9 (WiFi & LTE verze). Pokud už na svém Nexusu Android N máte, update by vám měl být nabídnout automaticky OTA (pokud jste se zaregistrovali do beta programu, což je otázka několika kliknutí a telefon vám rázem OTA update rázem naservíruje), případně si image můžete stáhnout z webu Googlu.

Android_N_Nexus

Seznam změn v tuto chvíli nemáme k dispozici a žádné viditelné nepozorujeme ani na redakčním Nexusu 5X. Systém však podrobně projdeme a během víkendu pro vás novinky v Androidu N natočíme na video. Nezapomeňte tedy sledovat také náš YouTube kanál.


Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>