Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Bleskovky » Nejrychlejší powerbanka na světě? Yukuma 10 se na 10 000 mAh dobije za 30 minut

Nejrychlejší powerbanka na světě? Yukuma 10 se na 10 000 mAh dobije za 30 minut

Značka Yukuma uvedla na český trh vůbec nejrychlejší powerbanku na trhu. Ta díky patentované technologii dokáže během pouhých 30 minut doplnit svou kapacitu na 100 %. Modely o stejné kapacitě se přitom běžně nabíjí 4 až 8 hodin.

Rychlá powerbanka Yukuma 10 s kapacitou 10 000 mAh dokáže podle testů 4x plně nabít iPhone SE, nebo 2x iPhone 7 Plus. Nabíjet samozřejmě bez problémů zvládne i fotoaparáty, kapesní konzole či akční kamery. Dvojice 5V/2AUSB konektorů může obsluhovat hned dvě mobilní zařízení zároveň, a to plnou rychlostí.

Nechybí podpora Qualcomm Quick Charge 3.0

Powerbanka se nejen rychle nabíjí, ale rychle zvládne dobíjet i připojená zařízení, a to díky podpoře standardu Quick Charge 3.0 od společnosti Qualcomm.

Powerbanky se s masovým rozšířením chytrých telefonů staly nedílnou součástí výbavy nejen cestovatelů, ale prakticky každého moderního uživatele. Levné modely prodávané na českém trhu však trpí mnoha neduhy. Především pomalým nabíjením či nízkou životností. My bychom tento trend rádi změnili,“ zmínil Jan Radil, odborník na powerbanky ze společnosti Ilico.io.

Yukuma 10 je na našem trhu dostupná v černé, růžové, zlaté a šedé barvě. Tělo powerbanky je vyrobeno z hliníku, který poskytuje efektivní pasivní chlazení a chrání ji před mechanickým poškozením. Zařízení váží 311 gramů a celkové rozměry jsou 160 x 85 x 15mm. Powerbanka je dostupná v českých e-shopech a skrze distributora Ilico.io za cenu začínající na 1 599 Kč včetně DPH.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments