Sledujte nás na YouTube

Xiaomi Redmi 3 Pro: Cenový hit dostal čtečku otisků prstů a větší paměť

Čínský drak Xiaomi představil letos v lednu model Redmi 3, který za 699 juanů (asi 2 600 korun bez DPH) nabízí v rámci třídy výtečnou výbavu – 5″ HD displej, čipset Qualcomm Snapdragon 616, 2 RAM a rozšiřitelné úložiště o kapacitě 16 GB. Xiaomi po necelých třech měsících tento telefon ještě vylepšilo a za příplatek nabízí verzi Pro s větší operační a vnitřní pamětí, a se čtečkou otisků prstů na zádech.

redmi3pro

Vnitřní úložiště má u verze Pro kapacitu 32 GB, a lze jej ještě rozšířit paměťovou kartou; paměť RAM narostla na 3 GB. Ostatní výbava zůstává poplatná původnímu modelu, včetně dvojice fotoaparátů o rozlišení 13 a 5 Mpx a baterie o kapacitě 4 100 mAh.

redmi3prob

Cena inovovaného modelu činí 899 juanů, tedy asi 3 400 korun bez DPH. Při této ceně zůstává pihou na kráse tradiční neduh všech telefonů Xiaomi – nepodpora všech LTE pásem používaných českými operátory.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>