SMARTmania.cz

Akce "Sejmul mě Windows Phone" pokračuje v dalších městech

Nová roadshow s názvem „Sejmul mě Windows Phone“ pokračuje tento týden v Praze, příští týden se pak přesouvá do Hradce Králové, Pardubic a Plzně. Přijďte se pobavit a vyzkoušet rychlost svých mobilních zařízení. Minulý víkend probíhala akce v Brně a z 34 účastníků byl poražen pouze jeden majitel Windows Phone zařízení.

Tato akce vychází z akce Microsoftu známé jako „Smoked by Windows Phone“, která sklidila úspěchy po celém světě. Česká varianta této putovní soutěže probíhá od 15. června do 29. července 2012 na vybraných místech po celé České republice a spočívá v závodu rychlosti, při kterém naši promotéři vyzývají soutěžící z řad návštěvníků daného místa, kteří vlastní telefony s operačními systémy iOS nebo Android, k jednoduchým a každodenně prováděným úkonům. Soutěžící se poté snaží provést tento předem dohodnutý úkon rychleji, než naši promotéři vybavení telefony se systémem Windows Phone. Pokud se jim to podaří, získávají poukázku na nákup elektroniky ve výši 500 Kč, což ve srovnání s cenami, které akci doprovázely v USA, působí trochu obyčejně (tam uživatelé v případě výhry získali 100 USD). Jestliže soutěžící prohraje, bude se muset nechat vyfotit s tabulí s nápisem „Sejmul mě Windows Phone“. 

 

Celá roadshow se skládá z minimálně 32 akcí, které proběhnou na vybraných atraktivních prodejních místech, ale také v rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.


Poslední komentáře Celkem: 32 komentářů


Nepřehlédněte

Soutěž: Vyhrajte 1 z 10 chytrých zásuvek PowerCube

V naší nové soutěži můžete vyhrát jednu z 10 chytrých zásuvek PowerCube. Stačí jen správně odpovědět na připravené soutěžní otázky a pak už jen doufat, že se štěstí usměje právě na vás.
Soutěž: Vyhrajte 1 z 10 chytrých zásuvek PowerCube

Nokia C1 na nových renderech. S Androidem či Windows 10 Mobile?

O smartphonu Nokia C1 z finské produkce už se v minulosti objevila řada informací. Nové rendery ale dávají tušit, že by se telefon na trhu mohl objevit jak se systémem Android, tak také s…
Nokia C1 na nových renderech. S Androidem či Windows 10 Mobile?

Microsoft spouští novou soutěž pro vývojáře: Můj velký třesk

Microsoft odstartoval soutěž pro vývojáře a IT profesionály s názvem Můj velký třesk, která potrvá do konce února 2013. Zaměřena je zejména na zdokonalení vývojářských schopností a…
Microsoft spouští novou soutěž pro vývojáře: Můj velký třesk