Sledujte nás na YouTube

Apple Watch zlevňují a dočkaly se nových řemínků

Dnešní Apple keynote začala celkem pozvolna. Jablečný gigant oznámil zlevnění základních Apple Watch Sport (38mm verze), které se v USA budou prodávat za 299 usd, v Evropě by tedy cena měla spadnout na 299 euro, nicméně Apple Store je v současné době vypnutý a na aktualizaci cen si tedy budeme muset počkat do skončení keynote. Původní cena základní verze hodinek v USA byla 349 usd. V České republice bychom se tedy mohli dočkat zlevnění o zhruba 1 300 Kč.

AppleWatch

Apple dále představil speciální novou řadu nylonových pásků, který je složený ze čtyřech vrstev. Nových barev se dočkal také kožený pásek.

AppleWatchCena


Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>