SMARTmania.cz

Sony Xperia SL oficiálně: Android 4.0 a 1,7GHz Snapdragon S3

Po celé řadě uniklých fotografií Sony konečně oficiálně představilo novou Xperii SL (LT26ii), která by se v následujících týdnech měla dostat do prodeje. Jedná se o nástupce modelu Xperia S (recenze) a těšit se můžeme na dvoujádrový procesor Snapdragon S3 s taktem 1,7 GHz pro každé jádro.

   

Zatímco Xperia S je dostupná jen ve dvou barevných variantách – bílé a černé, model Xperia SL přijde ještě v šedivé a růžové verzi. Je velice pravděpodobné, že Xperia SL bude k vidění na veletrhu IFA, který se koná na přelomu srpna a září v Berlíně, a kde naše redakce nebude chybět, abychom vám nabídli aktuální zprávy přímo z místa dění.

 

Xperia SL dále nabídne 4,3" HD displej s odolným sklem, 1 GB operační paměti RAM a Android ve verzi 4.0 doplněný uživatelským prostředím TimeScape. Později se počítá s aktualizaci na verzi 4.1 "Jelly Bean". Celkové rozměry zařízení jsou 128 x 64 x 10,6 mm, hmotnost včetně baterie přijatelných 144 gramů. Výrobce na webu zatím neuvádí informace o vnitřní paměti a slotu na paměťové karty, pokud ale budeme vycházet z modelu Xperia S, zřejmě se dočkáme 32 GB prostoru pro data bez možnosti rozšíření skrze microSD karty. Potěšující je naopak přítomnost microHDMI výstupu a hardwarové spouště fotoaparátu na pravém boku.

Zdroj


Poslední komentáře Celkem: 0 komentářů

Jméno
E-mail (neveřejný)
 

Nepřehlédněte

Recenze Nokia Lumia 830: Poctivá střední třída s povedeným fotoaparátem

Nokia uvedla na trh odlehčenou verzi své stávající vlajkové lodi, model Lumia 830. Ten se po hardwarové stránce řadí spíše do střední třídy, navrch ovšem nabízí kvalitní zpracování a…
Recenze Nokia Lumia 830: Poctivá střední třída s povedeným fotoaparátem

IFA 2012: Sony představuje tři nové modely Xperia a vylepšený Tablet S

Společnost Sony na tiskové konferenci v Berlíně představila tři nové smartphony Xperia T, Xperia V a Xperia J. Dočkali jsme se také nové generace zařízení Tablet S.
IFA 2012: Sony představuje tři nové modely Xperia a vylepšený Tablet S