SMARTmania.cz

Sony Xperia SL oficiálně: Android 4.0 a 1,7GHz Snapdragon S3

Po celé řadě uniklých fotografií Sony konečně oficiálně představilo novou Xperii SL (LT26ii), která by se v následujících týdnech měla dostat do prodeje. Jedná se o nástupce modelu Xperia S (recenze) a těšit se můžeme na dvoujádrový procesor Snapdragon S3 s taktem 1,7 GHz pro každé jádro.

   

Zatímco Xperia S je dostupná jen ve dvou barevných variantách – bílé a černé, model Xperia SL přijde ještě v šedivé a růžové verzi. Je velice pravděpodobné, že Xperia SL bude k vidění na veletrhu IFA, který se koná na přelomu srpna a září v Berlíně, a kde naše redakce nebude chybět, abychom vám nabídli aktuální zprávy přímo z místa dění.

 

Xperia SL dále nabídne 4,3" HD displej s odolným sklem, 1 GB operační paměti RAM a Android ve verzi 4.0 doplněný uživatelským prostředím TimeScape. Později se počítá s aktualizaci na verzi 4.1 "Jelly Bean". Celkové rozměry zařízení jsou 128 x 64 x 10,6 mm, hmotnost včetně baterie přijatelných 144 gramů. Výrobce na webu zatím neuvádí informace o vnitřní paměti a slotu na paměťové karty, pokud ale budeme vycházet z modelu Xperia S, zřejmě se dočkáme 32 GB prostoru pro data bez možnosti rozšíření skrze microSD karty. Potěšující je naopak přítomnost microHDMI výstupu a hardwarové spouště fotoaparátu na pravém boku.

Zdroj


Poslední komentáře Celkem: 0 komentářů

Jméno
E-mail (neveřejný)
 

Nepřehlédněte

Sony Xperia Z5 & Z5 Premium: Videopohled a fotogalerie z veletrhu IFA

V Berlíně jsme pro vás natočili nové vlajkové modely společnosti Sony – Xperii Z5 s 5,2" Full HD displejem a Xperii Z5 Premium s 5,5" panelem s extrémně jemným 4K rozlišením. Známe také…
Sony Xperia Z5 & Z5 Premium: Videopohled a fotogalerie z veletrhu IFA

IFA 2012: Sony představuje tři nové modely Xperia a vylepšený Tablet S

Společnost Sony na tiskové konferenci v Berlíně představila tři nové smartphony Xperia T, Xperia V a Xperia J. Dočkali jsme se také nové generace zařízení Tablet S.
IFA 2012: Sony představuje tři nové modely Xperia a vylepšený Tablet S