Výhody registrace
| Datum představení | 19. února 2026 |
| Operační systém | Android 16 |
| Rozměry | 163,70 × 76,20 × 7,59 mm |
| Hmotnost | 200 g |
| Notifikační dioda | |
| Zvýšená odolnost | IP68/IP69 |
| Procesor | Mediatek Dimensity 7360 Turbo, octa-core, 4× 2,5 GHz Cortex-A78 + 4× 2,0 GHz Cortex-A55 |
| Grafický akcelerátor | Mali-G615 MC2 |
| RAM | 8 GB |
| Interní paměť | 256/512 GB |
| Slot na pam. kartu |
| Rozlišení | 1,5K, 1260 × 2800 px |
| Úhlopříčka | 6,83" |
| Technologie | AMOLED |
| Tvrzené sklo | ano |
| Doplňující informace | 449 ppi, 120Hz, HDR10+, 1900 nitů (HBM) |
| Zvuk | stereo reproduktory |
| Hlavní fotoaparát | 200 Mpx, f/1.9, 24mm, 1/1.56", PDAF, OIS |
| Druhý fotoaparat | 8 Mpx, širokoúhlý, f/2.2, 120˚, 1/4.0" |
| Optická stabilizace | |
| Blesk | LED blesk |
| Doplňující informace | HDR, panorama |
| Rozlišení videa | 4K (3840 × 2160 px), Full HD (1920 × 1080 px), HD (1280 × 720 px) |
| Přední kamera | |
| Parametry kamery | 32 Mpx, f/2.2, 22mm, 1/3.1", 0.7µm, 4K video |
| GSM | 850, 900, 1800 a 1900 MHz |
| 3G | 850, 900, 1900 a 2100 MHz |
| LTE | 800, 900, 1800, 2100 a 2600 MHz |
| 5G | |
| dual SIM | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznání obličeje | |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| NFC | |
| Konektor | USB-C |
| GPS | |
| FM rádio | |
| Infraport | |
| Senzory | gyroskop, akcelerometr, proximity, světelný, digitální kompas |
| Kapacita | 7000 mAh |
| Typ | Si-Ca |
| Rychlé nabíjení | |
| Čas nabíjení, parametry | 90W nabíjení (100 % kapacity za 60 minut), reverzní drátové nabíjení |
| Bezdrátové nabíjení |
s