Výhody registrace
| Datum představení | 19. února 2026 |
| Operační systém | Android 16 |
| Rozměry | 157,52 × 74,33 × 7,4 mm (černá) nebo 7,59 mm (šedá, hnědá) |
| Hmotnost | 187 g (černá) nebo 194 g (šedá, hnědá) |
| Notifikační dioda | |
| Zvýšená odolnost | IP68/IP69 |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 4, octa-core, 1× 2,8 GHz Cortex-720 + 4× 2,4 GHz Cortex-720 + 3× 1,8 GHz Cortex-520 |
| Grafický akcelerátor | Adreno 722 |
| RAM | 8 GB |
| Interní paměť | 256/512 GB |
| Slot na pam. kartu |
| Rozlišení | 1,5K, 1260 × 2750 px |
| Úhlopříčka | 6,59" |
| Technologie | AMOLED |
| Tvrzené sklo | ano |
| Doplňující informace | 459 ppi, 120Hz, HDR10+, až 5000 nitů v peaku |
| Zvuk | stereo reproduktory |
| Hlavní fotoaparát | 50 Mpx, f/1.9, 23mm, 1/1.56", 1.0µm, PDAF, OIS |
| Druhý fotoaparat | 50 Mpx, teleobjektiv, f/2.7, 73mm, 1/1.95", 0.8µm, PDAF, OIS, 3× optický zoom |
| Třetí fotoaparát | 8 Mpx, širokoúhlý, f/2.2, 15mm, 115˚ |
| Optická stabilizace | |
| Blesk | LED blesk |
| Doplňující informace | HDR, panorama, optika Zeiss |
| Rozlišení videa | 4K (3840 × 2160 px), Full HD (1920 × 1080 px), HD (1280 × 720 px) |
| Přední kamera | |
| Parametry kamery | 50 Mpx, f/2.0, 21mm, 1/2.76", 0.64µm, AF, optika Zeiss, 4K video |
| GSM | 850, 900, 1800 a 1900 MHz |
| 3G | 850, 900, 1900 a 2100 MHz |
| LTE | 800, 900, 1800, 2100 a 2600 MHz |
| 5G | |
| dual SIM | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznání obličeje | |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| NFC | |
| Konektor | USB-C |
| GPS | |
| FM rádio | |
| Infraport | |
| Senzory | gyroskop, akcelerometr, proximity, světelný, digitální kompas |
| Kapacita | 6500 mAh |
| Typ | Si-Ca |
| Rychlé nabíjení | |
| Čas nabíjení, parametry | 90W nabíjení, reverzní drátové nabíjení |
| Bezdrátové nabíjení |
s