Výhody registrace
| Datum představení | leden 2024 |
| Rozměry | 35,4 × 35,4 × 10,1 mm |
| Hmotnost | 24,4 g |
| Operační systém | vlastní systém |
| Kompatibilita | Android, iOS |
| Aplikace a funkce | notifikace z telefonu, vibrace, monitoring spánku, měření sportovních aktivit, kalendář, kontakty, zprávy, budík & stopky, počasí |
| Výbava | fyzické tlačítko, vyměnitelné řemínky |
| Konstrukce | kovové tělo |
| Zvýšená odolnost | 5 ATM |
| Procesor | nezjištěno |
| RAM | nezjištěno |
| Interní paměť | nezjištěno |
| Rozlišení | 240 × 201 px |
| Úhlopříčka | 1" × 0,84"" |
| Technologie | TFT LCD |
| Tvar displeje | kruhový |
| Doplňující informace | tvrzené sklíčko Corning Gorilla Glass 3 |
| Mobilní sítě | ne |
| Bluetooth | ano |
| Wi-Fi | ne |
| NFC | |
| GPS | |
| Upřesnění k GPS | jednopásmová (L1) |
| Senzory | akcelerometr, srdeční tep, pulsní oxymetr (SpO2), VO2max |
| Kapacita | nezjištěno |
| Typ | Li-Ion |
| Čas nabíjení, parametry | 2 hodiny |
| Udávaná výdrž | až 5 dní |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Režim nabíjení | pouze kabelem |