Transcriber na Omnii

Diskuze o telefonech řady Samsung Omnia (Omnia II, Omnia Pro...)
Post Reply
yaqwsx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 204
Joined: Wed Jan 30, 2008 16:03
Zařízení: Samsung Omnia

Transcriber na Omnii

Post by yaqwsx »

Chtěl bych se zeptat někoho, kdo Omnii už má, zda-li díky lokalizaci Microsoftu Transcriber rozpoznává i české znaky.
Děkuji za odpověď
yaqwsx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 204
Joined: Wed Jan 30, 2008 16:03
Zařízení: Samsung Omnia

Post by yaqwsx »

Už jsem zjistil, že Omnia nemá v základu Transcriber nainstalovaný, takže nic, no
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

Post by IkE Blaster »

Post Reply

Return to “Samsung (Omnia)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest