Chtěl bych se zeptat někoho, kdo Omnii už má, zda-li díky lokalizaci Microsoftu Transcriber rozpoznává i české znaky.
Děkuji za odpověď
Transcriber na Omnii
-
IkE Blaster
- smartmaniak

- Posts: 2379
- Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
- Zařízení:
- Location: Písek
- Contact:
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
