Blokovaní 3G datoveho přenosu

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Omni
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: čtv bře 20, 2008 22:02

Blokovaní 3G datoveho přenosu

Příspěvek od Omni »

Zdravím,

svoji 614 používám se služební simkou a mám zde možnost datoveho paulšálu ale pouze na GPRS a EDGE. 3G data v tom nejsou zahrnute a učtují to firmě zvlášť (proím nekomentovat, taková je smlouva mezi operátorem a naší firmou) :smt013
Protože jsem v Praze tak tu všude mám 3G, je možné 3G data zablokovat tak aby fungovalo pouze GPRS a EDGE?

Díky za radu !
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kissman »

jasne ze to jde :) Start Menu / Settings / Phone / Band / “GSM”

nejsem si jistej jestli tohle zrovna 614c umi (nechce se mi ji vytahovat z kapsy) takze v nejhorsim pouzit programek jmenem BandSwitch ktery lze najit na http://www.commmgrpro.com/ vyzkouset zda-li funguje a pote za 10euro poridit :) To neni tak silena castka ;)
Uživatelský avatar
Omni
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: čtv bře 20, 2008 22:02

Příspěvek od Omni »

Tak konecne jsem se dostal abych se s tim pohral. Nakonec se mi to tim ze jsem v sitich nastavil manualni nastaveni site a zvolil O2 GPRS. Po pripojeni na tuhle sit okamzite zmizela 3G ikona a je tam jen "G".

Nevite nekdo jak nastavit aby bylo videt "E" kdyz jsem v dosahu EDGE?

Diky
mp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: čtv lis 08, 2007 8:41
Zařízení: BlackBerry Bold 9700
Bydliště: Statenice

Příspěvek od mp »

To "éčko" se ti objeví automaticky. Ale v ČR si ho moc neužiješ - tedy pokud mluvíme o O2. Tenhle operátor má pokrytí edge velmi slabé (viz přiloženou mapku), většinou se mi nabízí pouze gprs nebo 3G
Přílohy
100492_71706__67005_227746_pokryti_edge_big.jpg
100492_71706__67005_227746_pokryti_edge_big.jpg (167.23 KiB) Zobrazeno 2535 x
Uživatelský avatar
Omni
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: čtv bře 20, 2008 22:02

Příspěvek od Omni »

Diky. Už jsem na to přišel že problem neni v přístroji ale v pokryti "E" a hlavne že Edge neni po cele prace jen misty :-(
blackvirus
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv zář 11, 2008 12:12

Příspěvek od blackvirus »

kissman píše:jasne ze to jde :) Start Menu / Settings / Phone / Band / “GSM”

nejsem si jistej jestli tohle zrovna 614c umi (nechce se mi ji vytahovat z kapsy) takze v nejhorsim pouzit programek jmenem BandSwitch ktery lze najit na http://www.commmgrpro.com/ vyzkouset zda-li funguje a pote za 10euro poridit :) To neni tak silena castka ;)
Prosim te mohl bys napsat cestu jak tam dojdu k tomu vypnuti? Diky
Uživatelský avatar
Omni
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: čtv bře 20, 2008 22:02

Příspěvek od Omni »

settings - Phone - Network - nastavil jsem manualni Network selection a z nabizenych siti jsem vybral EUROTEL PRAHA 02 - CZ (GSM)

po prihlaseni do site okamzite 3G ikona zmizela a objevilo se "G" ( na dobrem miste muzes i mit "E" ale na to je O2 skoupe)
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti