Omlouvam se,pokud uz se to tu nekde resilo, ale na nic jsem zatim nenarazil.
Pouzivam na UNIm trvale 128dpi RealVGA a kdyz si aktivuju jakekoliv tema,tak se mi tapeta na pozadi opakuje jako kdyby mela rozliseni mensi nez 640x480.
Zatim to resim abstraktními motivy na pozadí,kde neni poznat,ze se obraz opakuje,ale uz me to tema dost omrzelo.Napadlo me,ze by se to dalo vyresit upravou v registru,ale nejak me nenapada kde se šťourat.
Predem dekuji za odpovedi
Problém se zobrazenim tematu v 128dpi
-
Ruslan Botsyurko
- redaktor

- Posts: 2515
- Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
- Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
- Location: Plzeň
Když jsem na Unim používal tu utilitu na přepnutí do realVGA zobrazení, kde se daly nastavit různé parametry (velikost fontu, šířka scrollbaru atd), tak na poslední záložce bylo i jedno zaškrtávací políčko pro roztažení wallpaperu na skutečných 640×480px, a fungovalo to výborně. Ale vývoj realVGA pro Uniho už nějaký pátek nesleduju, tak doufám, že to teď není všechno jinak 
-
tslany
- smartmaniak

- Posts: 3070
- Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
- Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
- Location: Brno
j, to byl myslim ještě ten starší konfigurátor, teď na to máš aplikaci, ve který si vybereš jenom jestli chceš 192, 128 nebo 96DPI, klikneš na tlačítko a o nic víc se nestaráš. V takovým případě musiš to témátko upravit, aby pozadí bylo fullscreen (např. ten obrázek zvětšíi). IMHO nejlepší program na to je ThemeGenCE
-
Ruslan Botsyurko
- redaktor

- Posts: 2515
- Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
- Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
- Location: Plzeň
Presne tak,je to ta utilita ze smartmanie a nema v sobe zadna jina nastaveni.Hledal jsem i v progu Advanced Configuration,ale tam o realVGA neni ani zminka. Nemas nahodou nede po ruce CAB toho ThemeGenu? V download sekci je jen TK Creator,ten mi ale fungoval jen na qvga a wm2003.
A na ce4you jsem ani nehledal,tam sou vetsinou instalacni EXE soubory,ale ja sem do 10.srpna v zahranici,takze mym jedinym partakem je UNI a WiFi
Dalsi problem jsem se 128dpi objevil v CommManageru,kde se zobrazuje jen cast tlacitek.Nastesti si pamatuju poradi a i ty ikonky se daji jeste rozlustit,takze to neresim a u realvga zustanu.Kdyz se divam na klasicke zobrazeni,tak mi to pripada jako kdyz po 22" monitoru co mam doma, musim nekde koukat do CRT.Pracovni prostor je zkratka pracovni prostor ;)
A na ce4you jsem ani nehledal,tam sou vetsinou instalacni EXE soubory,ale ja sem do 10.srpna v zahranici,takze mym jedinym partakem je UNI a WiFi
Dalsi problem jsem se 128dpi objevil v CommManageru,kde se zobrazuje jen cast tlacitek.Nastesti si pamatuju poradi a i ty ikonky se daji jeste rozlustit,takze to neresim a u realvga zustanu.Kdyz se divam na klasicke zobrazeni,tak mi to pripada jako kdyz po 22" monitoru co mam doma, musim nekde koukat do CRT.Pracovni prostor je zkratka pracovni prostor ;)
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
