WM6 default black theme

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Post Reply
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 313
Joined: Tue Aug 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Location: Rousínov

WM6 default black theme

Post by nofxsak »

Mate nekdo toto tema? myslim ale to opravdu cerne, ne to sede!
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Post by Jiří Hrma »

nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 313
Joined: Tue Aug 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Location: Rousínov

Post by nofxsak »

no to je prave to co uz mam, ale mel jsem lepsi - tmavsi command bar aji highlight u ikonek

nevim proc ale pak jsem si nahral to original htc green theme a pak kdyz jsem si to cerny prepl zase zpatky tak me u toho cerneho temata zustala na hore zeleny command bar a neslo s tim nic udelat

asi budu muset poradne prolezt xda-developers

-----------------------------------------------------------------------------------
edit: Tak jsem ho konecne nasel a to byste neverili kde :-D

Code: Select all

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?t=1373&postdays=0&postorder=asc&start=135

:-D
Post Reply

Return to “Témátka a skiny”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest