WM6 default black theme
-
nofxsak
- stálý přispěvatel

- Posts: 313
- Joined: Tue Aug 28, 2007 18:20
- Zařízení: Samsung Galaxy SII
- Location: Rousínov
WM6 default black theme
Mate nekdo toto tema? myslim ale to opravdu cerne, ne to sede!
Co tohle? Nebo to je to sedive? http://www.freewarepocketpc.net/ppc-dow ... theme.html
-
nofxsak
- stálý přispěvatel

- Posts: 313
- Joined: Tue Aug 28, 2007 18:20
- Zařízení: Samsung Galaxy SII
- Location: Rousínov
no to je prave to co uz mam, ale mel jsem lepsi - tmavsi command bar aji highlight u ikonek
nevim proc ale pak jsem si nahral to original htc green theme a pak kdyz jsem si to cerny prepl zase zpatky tak me u toho cerneho temata zustala na hore zeleny command bar a neslo s tim nic udelat
asi budu muset poradne prolezt xda-developers
-----------------------------------------------------------------------------------
edit: Tak jsem ho konecne nasel a to byste neverili kde
nevim proc ale pak jsem si nahral to original htc green theme a pak kdyz jsem si to cerny prepl zase zpatky tak me u toho cerneho temata zustala na hore zeleny command bar a neslo s tim nic udelat
asi budu muset poradne prolezt xda-developers
-----------------------------------------------------------------------------------
edit: Tak jsem ho konecne nasel a to byste neverili kde
Code: Select all
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?t=1373&postdays=0&postorder=asc&start=135
:-DWho is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
